Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus téma! Lányok, volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus téma! Lányok, volt már veletek olyan, hogy megtetszett egy tanárotok? És esetleg konkrétum is történt (csók, vagy épp egy vallomás) Elmesélnétek a tapasztalataitokat? 18/L

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 19:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Konkrétan az első (plátói)szerelmem általános felsőben a matek tanárnő volt és középiskolában is a matek tanárnő tetszett meg xD


19/L

2013. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
39%
Én most csak az igazat mondom:nekem volt egy nagyon szexi tanárom és montam hogy kéne otthoni korrep,ö meg elvállalta odamentünk hozzá majd amikor elkezdtünk tanulni mindketten éreztük a szikrát majd levetkőztettük egymást és nagyon őrületesen szexeltünk.Azóta sem tudja senki és a szüleim tudta nélkül minden este elmegyek hozzá és azzal jáccunk,hogy ki tud mélyebbre nyalni a másik fenekébe.Csak megemlítem ö is lány volt én is.
2013. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

uhha xd az nem semmi :) akkor neked szerencséd volt :D és azt is lehet mondani hogy bejött az élet. Hány éves vagy am? és a matektanárod mennyi?

neki is ez tök rendben van meg minden? :O

2013. márc. 3. 11:54
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

10.41 kicsit furcsa nekem....


Igen, volt, kétszer is, két tanár, két suli. Az egyik ráadásul a tesitanárom volt. Hosszú fekete haj, vékony test, kisebb izmok... Pont az esetem. Sajnos nem volt semmi, de feltűnően mindig kicsit megtapogatott, ha "rossz volt a tartásom" stb.


A másik az irodalomtanárom volt, hasonló csak szőke hajjal. Sajnos itt sem történt semmi konkrét.


Én is azt mondom, hogy ne lépj amíg nem biztos. És sajnos ha nagyon tetszik az illető, hajlamos az ember többet látni, vagy odaképzelni, mint amennyi van valójában. Ilyen esetben már kevés egy gyűrű, vagy hasonló jel. Konkrétum kell.

2013. márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Igen! Szerintem is pontosan igy van hogy néha többet is odaképzelünk mint ami van.... :/ és ez néha reményt kelthet bennünk, de aztán a szívünk mélyén tudjuk hogy ugysem lesz semmi. mert tudjuk hogy nem lehet...

Én is már egyre jobban azt gondolom, hogy nem kell lépnem,nem kell tennem semmit, mert "felesleges"...

Ugyhogy maradnak az ábrándok és a vágyak, na meg a fantáziálás :D

2013. márc. 3. 19:58
 16/23 anonim válasza:
100%

Van, hogy többet látsz bele, de nem kell feladni. Két és fél éve vagyok szerelmes a tanáromba, elég közel kerültünk egymáshoz, de nem léphetek... még, talán egyszer megteszem. Mert ez egy olyan szerelem amiről nem tudok lemondani. Viszont! Egy valamit fogadj meg :) Ne benne élj... Sokáig kedvére akartam tenni hogy aztán rádöbbenjek, akkor nem is éltem igazán.

Sok szerencsét ;)

2013. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
100%
Én szerelmes voltam, el is mondtam neki - bár nem volt rá szükség mert látta - és annyit mondott rá, hogy sajnálja, hogy egy iskolában vagyunk. Azóta csak barátok vagyunk, és szerelem több mint 2 év után elmúlt.:)
2013. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Értem.. hogy értette hogy sajnálja hogy egy iskolába vagytok? Ha mondjuk nem egy suliba lettetek volna akkor akár lehetett volna is valami köztetek?
2013. márc. 6. 19:36
 19/23 anonim válasza:
Igen, így értette.
2013. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

uhh a fenébe :D

na látod, a suli minden jó dolog utjába áll :D :P

2013. márc. 7. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!