Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is r*banc az aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is r*banc az aki a legjobb barátnője pasijával kikezd?

Figyelt kérdés
A barátom "havernőjéről" van szó, aki már minden fiúval kikezdett a környezetéből, köztük a legjobb barátnője pasijával is, meg egy két csajjal is de arról már ne is beszéljünk. Mostanába a barátomra is eléggé rászált, de ő meg védi hogy szerinte tök jó fej, csak élvezi az életet. Szerintem akkor is ribi, és ne az én barátom közelébe élvezze az életet. Szerintetek igazam van?
2013. márc. 1. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a ribanc szót. Egyszerűen csak gyenge morálú kiscsaj. Adj neki egy baráti pofont, hátha magához tér.
2013. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem engem is idegesítene, ideje eltávolítani a pasid közeléből. Eszembe sem jutna rászállni a barátnőm pasijára, nemhogy akkor, mikor még együtt vannak, de utána sem. Ez egy rohadt nagy tabu.
2013. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ASOT ***** válasza:
Akkor nem a barátnője, mert ha valóban Barát az a barátnő akkor nem teszi ezt.
2013. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem szép a lánytól.... A pasid meg jó hogy élvezi ha teszik neki a szépet! Te is csak mosolyognál ha egy vonzó pali csapná neked a szelet! Lehet hogy megmondanád hogy van barátod de hízelegne.
2013. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!