Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy lány/nő egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy lány/nő egyedül megy el szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés
Nincsenek lány barátaim, de szeretnék menni valami olyan helyre, ahol lehet ismerkedni. Mondjuk szórakozóhely lehet, hogy nem is a legjobb erre, de nincs jobb ötletem. Járok táncolni, tanfolyamra de sehol nincsenek velem egykorú férfiak. 26/L
2013. márc. 1. 21:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én egyszer voltam úgy, hogy ismerőseimmel mentem, akikkel annyira nem voltam jóba, szóval nem a barátnőim voltak, csak szimplán lakótérsam volt meg ismerősei, ők hamar leléptek, de én még maradni akartam, de úgy elég uncsi volt, mert most táncikálni olyan idétlen volt egyedül, ismerőst nem találtam, szal kb. fél óra után én is hazamentem. Én is szegedi vagyok amúgy:D
2013. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is voltam már egyedül bulizni, hát kb. tényleg tettek rám... mindenki elvan a haverjaival és kész :S

Csajként tényleg nem veszélytelen, nekem egy mázlim volt hogy két házzal arrébb laktam a szórakozóhelytől.

2013. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez nem hangzik túl biztatóan :/ Az a baj, bárhova megyek mindenhol csak 40 év felettiek, tizenévesek meg párok vannak... hol van az én korosztályom? Gondolom nagy részük dolgozik meg családi életet él már, de azért csak akadnak még akik nem foglaltak.
2013. márc. 1. 21:53
 14/14 anonim ***** válasza:
Velem se jön sose senki... :D
2013. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!