Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha féltékeny, akkor több,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha féltékeny, akkor több, mint barát?

Figyelt kérdés
Van egy fiú(17), aki a haverom, és ha más fiúkkal beszélgetek, nevetgélek, csúnyán néz, néha be is szólogat a fiúknak. Mit tegyek?

2013. márc. 1. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A pörgő rúgás le van védve? Ha nincs akkor alkalmazd azt.
2013. márc. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
XD na jó, komolyan, lehet, hogy tetszem neki?
2013. márc. 1. 23:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben lány vagy: sztem kérdezz rá vagy kérdezd meg h tetszik e neki vki jelenleg..mégha nem is mondja meg h te tetszel neki..de annyit biztos h van e olyan személy :)
2013. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16/l, de nem tudom, ezeket miért csinálja, lehet, h félreértem.
2013. márc. 1. 23:12
 5/5 anonim válasza:

Alapvető kérdés: te szeretnél-e többet kihozni ebből a barátságból, vagy nem?


Egyébként saját tapasztalat (hasonló baráti viszonyban vagyok egy lánnyal kb 2 éve, először meg is ijedtem, hogy hátha ő írta a kérdést, de nem... ): könnyedén lehet jele annak, hogy titokban bejössz neki, de nem feltétlenül.


Még ha nem is akar tőled semmit ilyen téren, lesz a barátságnak egy plusz érzelmi töltése, mondhatni, kori sajátosság. Átmenetként tudnám jellemezni a barátság, a szerelem és a jó testvéri viszony között. Ilyen módon lehet, hogy próbálja "helyetted is" szortírozni a potenciális jelölteket, és elüldözni azt, akit nem látna szívesen a párodként. Mondom, saját tapasztalat, magam is estem ebbe a hibába nem egyszer, amíg fel nem tűnt...


Nem tudom, mennyire őszinte és bensőséges a kapcsolatotok, de szerintem legjobb volna, ha kettesben leülnétek pár órára valami nyugodt helyen, és megbeszélnétek a problémát...

2013. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!