Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel beszélgettünk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel beszélgettünk az exéről és mondta h ö még mindig szokott cseten beszélgetni vele de csak mint barát. Elég féltékeny típus vagyok nagy nehezen lenyeltem! Csak tegnap olyant láttam amit lehet nem kellet volna. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

nem jelentkezett ki a facebook-jából és mondta h jelentkezzek ki neki mert ö most öltözik..mondtam oké rendben kijelentkezek és megvolt nála nyitva az exének a cset ablakja akaratlanul is láttam hogy kérdezte tőle a srác h nem e webcamoznak erre b.nöm visszaírta neki mindegy camozhatnak...enyhén kiakadtam! de nem igen mondogatom neki mert megelégeli majd aszt megmondja csá...

lehet csak én reagálom túl?



2013. febr. 17. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Enyhén túlreagáltad.

Az nem baj, hogy beszélgetnek, de az már baj, hogyha beszélgetés közben látják is egymást?! Webcamról van szó és nem szexcamról ember!

2013. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, ezért lezargatnék a hölgynek egy olyan fülest, hogy csak úgy peregnének a fogai. Persze én túl is szoktam az ilyet reagálni, de sztem ez már télleg sok. Am meg mondd meg asszonynak, h ha ezt óhajtja folytatni, akkor veled ne számoljon. Ha fontos vagy neki, úgyis téged választ, ha nem, akk régen rossz
2013. febr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit túlreagáltad. bár a barátnőd is lehetne tekintettel rád. próbálj meg erről beszélni vele, de semmiképp se akadj ki és állítsd választás elé.
2013. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*vagy állítsd választás elé
2013. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem reagálod túl. Oké hogy nem anyázva lett vége a kapcsolatnak de nem is kéne ennyire egymás se.ggében lenniük. Szerintem túlzás lenne ha kamoznának, legalábbis én is bepöccennék ha a barátnőm az exével ennyit dumálgatna
2013. febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

mikor már szoba hozom a gyerek becenevèt màr ki is van akadva h ezen most minek lovagaolok annyit meg ugyis engem szeret!

ez igy okè rendben van de mivel ő nem fèltékeny tipus szerintem akkor nem is tudja milyen èrzès annak lenni ès h èn ilyenkor mit is érzek mikor lâttam meg tudatâba vagyok annak h ő most kivel is beszèlget...jo mondja h semmi olyanrol de èn is mondhatnàk akâr mit sose fog kiderűlni miröl os beszèlgetnek.

megbizom benne de nekem ez nagyon szar èrzès

2013. febr. 18. 00:18
 7/8 anonim ***** válasza:
ez esetben valóban nem szabadna így visszaélnie a bizalmaddal.
2013. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Barátomnak mindig elmondom, hogy kivel beszélgetek, melyik fiúval, vagy volt barátommal, és igen is, kamerán keresztül szoktunk. Őt nem zavarja. 5 éve vagyunk együtt, ő is megteszi.


De ha tényleg ennyire zavar, mond meg a barátnődnek, hogy ezt többet ne csinálja, mert nagyon rossz neked.

2013. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!