Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus vagyok 14 évesen?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok 14 évesen?! . :/ (lent van több erről).

Figyelt kérdés
Régebben még semmi bajom nem volt vagyis már akkor is érdekeltek a lányok , de nem úgy mint most. Tudom jönnek majd a válaszok arról biztos h csak megvagyok zavarodva , mert 14 évesen még nem lehet ez komoly dolog. Nem olyan régen voltam az osztály társamnál (lány) elhívott ilyen sátras bulira én vele voltam egy sátorba és egyszer beszélgetés közbe mondta nekem hogy " csókolózna velem" én erre nem mertem mondani semmit , mert feljöttek azok a gondolatok hogy lehet csak viccel. Később mikor már lefekvéshez készülődtünk azt vettem észre h simogatja a lábam meg benyúlt a pólóm alá..stb. Szval ezért nem értem hogy lehet az h már 14 évesen kezdem érezni hogy leszbikus vagyok pedig eddig még ilyen vágyat nem éreztem :/
2013. márc. 2. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy leszbikus, még bőven alakulóban vannak a szexuális preferenciáid. Lehetsz biszex, de az is simán benne van a pakliban, hogy pár éven belül teljesen megváltozik az ízlésed és csak a férfiak fognak vonzani.
2013. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló dolog van, csak én már egy éve érzem ezt. Próbálok nem figyelni erre, de irtó nehéz,hiszen az LB-m tök furán viselkedik mostanában. Van pasija, de állandóan azt hajtogatja hogy ő mennyire szeret, meg hogy tök jó seggem van, dicsér össze-vissza.. ölelget, puszilgat,összekulcsolja az ujjainkat(suli folyosóján is így járunk simán...). Speciel engem nem zavar mert tök jó érzés, de van pasija :S Ő már kijárta az általánost, úgyhogy nem láthatja mit csinálunk. Sokszor azt mondják a fiú osztálytársaink hogy leszbik vagyunk. Beszélgetéseink során sokszor felkerül ez a leszbikus téma.. Nem hinném hogy leszbikus lenne, mert olyannak ismerem aki mer lépni bármilyen esetben, de én félek erről bármit is mondani neki. A fiúkkal hogy állsz? Volt már kapcsolatod esetleg? Valószínű hogy leszbikus vagy biszex vagy, mert ez az a kor amikor az identitás kialakul.

14/L

2013. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Mi a sz@r van a mai 14 éves lányokkal??

Komolyan akiket még 14 évesek nem dugott meg egy fiú sem,azokat csak azért nem,mert ők meg már lányokat nyalnak ki...


Nem általánosításnak szántam,tudom,hogy vannak normális 14 éves lányok is,de mindenhol ezt látom,amit itt olvasok.

2013. márc. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

14 évesen már tudhatod, hogy melyik nemhez vonzódsz. DE! ennyitől senki sem lett még leszbikus. Olyan korban vagy, amikor kezd kiszélesedni a szexuális érdeklődésed és kísérletezni akarsz, még ha nem is tudatosan, de csak gondolj bele. A hormonjaid ezerrel tombolnak és ilyenkor nagyon könnyen befolyásolható vagy. Persze lehet, hogy van benned egy fajta biszex hajlam, de ez azért nem olyan egyszerű, mint ahogy a legtöbb ember hiszi. Első sorban nem attól függ, hogy kivel fekszel le... Mert akkor ezek szerint nekem nincs szexualitásom:D nem feküdtem le még senkivel sem, de azt tudom, érzem, hogy kihez vonzódom lelkileg és fizikailag és hogy melyik nem képviselőjébe tudok beleszeretni. Ha fizikailag vonz attól még nem vagy leszbikus. Fiúkkal egyébként, hogy állsz?

Egyébként ha bármilyen kérdésed van nyugodtan írhatsz:)


15L

2013. márc. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 14 évesen kezdett ez kialakulni... aztán... mostmár... hát így 19 évesen még mindig nem tudom, szerintem biszexuális vagyok, de lehet, hogy még mindig nem merem bevallani még magamnak sem, hogy leszbikus:)
2013. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!