Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy érzem csak engem érnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy érzem csak engem érnek szerelmi csalódások! Ti hogy vagytok ezzel? Olyan sokat szoktam sirni is, most már lassan 2éve egy srác miatt!

Figyelt kérdés
:(
2009. szept. 11. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
engem is sokszor érnek sajnos:( de hiszem,hogy fog változni majd minden:)
2009. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül:(
2009. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Együtt érzek.. Nem vagy egyedül nyugi.

Én most éppen egy hete folyamatosan sírok.. Olyanok a szemeim, mintha bevertek volna.

2009. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

megértelek

én már 1 éve reménytelenül szerelmes vok. pont ma 1 éve:D

de mindenben keresem a jot minden aproságban és igy elérem h terelődjön a figyelmem és ne kezdjek el sirni:) fel a fejjel :)

2009. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak téged. :) Én is most éltem át, de sajnos ez is annyira hozzátartozik az élethez, mint a születés, vagy a halál.
2010. máj. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!