Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan hogy két ember sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy két ember sok sok év után egymásra talál?

Figyelt kérdés
Szeretik egymást de távolság és sok dolog közéjük áll akkor akár évek elteltével lehet kapcsolat? Lehet valakit úgy is szeretni ha két évig kb 3szor látod?
2010. aug. 28. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? :) Attól, hogy távol vannak egymástól, még nem múlnak el az érzelmek, legfeljebb lecsillapszanak, aztán amikor újra találkoznak, kezdődik elölről.
2010. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem.
2010. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs.
2010. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én tapasztaltam. 2 éve szeretem ugyanazt a lányt a szívem mélyén, igaz volt egyszer egy másik b.nőm 2 hónapig. de a lány és közém csak a távolság áll, Ő is régóta szeret engem. reméljük egyszer lesz happy end:)
2010. aug. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Jó lenne.:) Kb 3 évvel ezelőtt találkoztam egy sráccal és nagyon nagyon megfogott a személyisége, külseje szóval minden:) Aztán neki csak arra kellettem volna így elváltak útjaink. Összejöttem egy másik srccal, akivel azt hittem minden tökéletes, de igazából csak az előző srácot próbáltam vele pótolni, így szét mentünk. Aztán kb 5 hónapja újból találkoztunk már komolyan gondolta a dolgot, de elszúrtam:(:(:( És a legnagyobb baj az, hogy még mindig odavagyok érte teljesen, szeretem az összes hibájával együtt. Tudom nem ide vág a sztorim, de ebből azt akarom kihozni, hogy évekkel később újból adatott nekünk egy esély, igaz nem jött össze, de remélem még kapok majd egy utolsót még ha néhány év múlva is.
2010. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

19.43 olyan szomorú történet:(

kicsit hasonlít az enyémre az első fele de remélem nálam nem igy véződik:S

2010. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát igen az. Azóta is rajta rágódóm és elmondhatatlanul szeretem. De mint mindig mindent elrontok. Az vigasztal, hogy ha van közös jövőnk akkor még kapok még egy esélyt ha pedig nem akkor így kellett alakulnia.:/
2010. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És még annyi, h sajnálom a veled történteket. Remélem jobbra fordul idővel a dolog:)
2010. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Énmeg azt mondom nektek, hogy ne legyetek ilyen töketlenek, hanem keressétek fel az illetőt és üljetek le vele beszélni.
2010. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 xyu ***** válasza:
van
2010. szept. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!