Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? Nagyon durvát tettem, vagy nem annyira?

Figyelt kérdés
Tegnap házibuliba voltunk, nekidöngölem a falnak egy csajt a farkammal és végigtaperáltam, még a bugyijába is benyultam. Aztán sírt, és valahogy bocsánatot kell kérjek. Ja és nem voltam részeg. 18/F
2013. márc. 3. 16:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Te vagy az Lacika? :D
2013. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Ha úgy nézett ki ahogy viselkedtél vele, akkor ne kérj bocsánatot. Vállalja a következményeket inkább.
2013. márc. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

a csaj helyében mindegy hogy mit mondanál soha többet nem akarnálak látni

jó hogy nem erőszakoltad meg!!!!

én azzal a sráccal sem vagyok hajlandó beszélni akkor azért baszott a falhoz hogy lesmároljon amikor nem akartam,nem hogy még egy ilyen után

2013. márc. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
hát... a molesztálás nem a legjobb udvarlási módszer... szerintem mondd azt, hogy részeg voltál, talán valamennyire enyhítő körülmény, de nemhiszem, hogy ezek után öribarik lesztek:D
2013. márc. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 kitti malik válasza:
háát szerintem mond neki hogy nagyon nagyon sajnálod és hogy őszintén megbántad és vágj hozzá ilyen szomi fejet.
2013. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha részeg se voltál, akkor még erre se foghatod. De egyébként se olyasmi ez, hogy csak úgy elsimítható. Már ha a lány nem r*banc, akinek ez mindennapos.
2013. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ha veled csinálnák elég lenne az hogy "ne haragudj,nagyon megbántam"?
2013. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ha velem csinálnák nem kéne semmit mondani, mert élveztem, akármennyire sem szabadna ezt mondani. Egyébként meg nem tudtam hogy sírni fog utána, mert közbe nem csinált semmit, csak azután, miután vége volt az ujjazásnak.
2013. márc. 3. 16:45
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha velem csinálnák nem kéne semmit mondani, mert élveztem"

gyökér,ezt úgy értettem hogy ha a csaj helyében lettél volna,nem hiszem el hogy még ezt is el kell magyarázni

2013. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
mert élveztem VOLNA na... meg egyébként is a lányok helyébe hogy képzeljem bele magam? Nekem sajna nuncs ilyen 6. érzékem.
2013. márc. 3. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!