Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha a haverokkal vagyunk akor o mindig mellem al meg sokszor nez es ha odebb megyek sokszor oda jon hozam, csak egy a baj, a batyam haverja...:// batyam aztmomdta ot nemzavarna ez a dolog, vajon ot zavarna? es bejovok neki??

2013. márc. 3. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:

a leírtak alapján tetszel neki, csak egy kis megerősítésre vár pl hogy egyszer te menj oda hozzá, mosolyogj rá sokat stb. és akk biztos el fog hívni randira is vagy vmi. ha pedig a bátyád azt mondta, h őt nem érdekli, akk meg mi a gond? ha a srácot zavarná, h a haverja huga vagy, akk meg nem "követne". szóval nincs mit izgulnod, bejösz neki, csak te is jelezz neki valahogy mert egy időő után megunja, h semmit sem reagálsz és amikor lépnél, akk meg már késő lesz.

16/L

2013. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
en is szoktam, csak baratnom egyszer mar kerdezte h mit gondol rolam, es azt mondta h eleg ha o tudja, meg sokszor az ijen mas kerdesekre ami velem kapcsolatos nagyon bunkon valaszolt. es szerintem ez ot zavarja hogy a batyam a haverja ha igy valaszol mert a baratnoim es az o haverjai is mondtak h bejovok neki, de en pont ezek a dolgai miatt nem hiszem el, es nemtudom hogy mit tegyek tettem mar utalasokat is de semmi....
2013. márc. 3. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:

kérdezz rá konkrétan, h most mi is van köztetek, mert te úgy érzed, egy kicsit több ez, mint puszta barátság. ez a legegyszerűbb módja, h kiderítsd, mit érez. ha visszautasít, nehogy zavarba jöjj, inkább mosolyogj szépen és mond, h oké, és viccesen jegyezd meg, h ez nagyon ciki, nevessél, és szépen nyugodtan távozzál. legközelebb pedig mintha mi sem történt volna, viselkedj vele teljesen normálisan, nevess sokat. egy idő után rájön, mekkora hibát követ el.

de amit leírtál, az alapján valószínűbb, h nem fog visszautasítani, inkább tetszeni fog, h ilyen bátor és nyílt vagy :))

2013. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*ja, az első voltam
2013. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hat ez nem jott osze..... -.-://
2013. márc. 7. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!