Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy átlagos vagy átlagon aluli fiatal pasik (15-30) szinte kivétel nélkül egyedülállóak, holott még egy ronda csajnak is jut pasi minden ujjára?

Figyelt kérdés

Minden szórakozóhelyen 3-4szer annyi a pasi mint a csaj.

Több fiatal fiú születik mint lány?


2012. febr. 8. 20:09
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
73%
A szomorú, az hogy nem csak az átlag alatti pasik, de az átlagosak nagy része is egyedülálló. Ha nem vagy szőke herceg, a legrusnyább ribanc se néz rád. Ez van.
2012. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
57%
Ne általánosíts!
2012. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
62%
Hagy általánosítson, igaza van.
2012. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
76%
valóban van benne valami, csak a helyes ismerőseimnek van barátnőjük
2012. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
46%
Mert a lányok mind csak a külsőt nézik, a fiúk pedig nem. Így minden lánynak jut pasi, mert vmivel mind meg tud fogni vkit, viszont fiúk közül aki átlagnál rosszabbul néz ki, annak legfeljebb akkor lehet csaja, ha gazdag.
2012. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
96%
ilyen a élet! Tony Damato is megmondta: "...that's part of life..."
2012. febr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
83%
Első kommentelő sajnos igazad van. De komolyan... Én is ma tapasztaltam, hogy hiába vagy, jófej, humoros, kedves, de nem tartozol a "helyes pasik klubjához", akkor baszhatod az egész személyiségedet a mai világban... :/
2012. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem az irreálisan magas elvárások miatt alakult ez ki.

Nekem is van sok Nö ismerösöm, akikkel nem kezdenék ki, mert egyszerüen nem szépek és ezzel nem bunkó akarok lenni.

Kivétel nélkül olyan elvárásokat állítanak fel a Férfiakkal szemben, ami nem relális vagy inkább nem életszerü, mert az a Férfi aki ezeknek megfelelne, egyszerüen nem létezik.

2012. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim válasza:
46%
azért még nem minden lány ilyen :) én is lány vagyok de szerintem a külső nem számít ;)
2012. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
86%

Nekem azért nincs barátnőm mert csúnya vagyok.

Szüleim meg sajnos nem gazdagok :D

2012. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!