Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CRonaldo kérdése:

Mennyi az esélye hogy a párom teherbe essen az előváladéktól? Több mint féléve csináljuk minden nélkül és egyszer sem volt gond és azóta sincsen. Ha újra csináljuk letöröljük magunkat a menstruációja is rendben van.

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Fogamzásgátlóról még nem hallottatok?
2013. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én azt hallottam, h nem elég letörölni, úgy még jobb, ha szex után elmész pisilni. Mert így maradhatnak a péniszben spermák, amik a következő aktus alkalmával távozó előváladékkal együtt bekerülhetnek a hüvelybe. Nem az, persze az előváladékban is van sperma, de abban nagyon kevés. Szval én ajánlom h utána menj el mindig mosdóba.

Veszélyes játék am amit csináltok, inkább szedhetne a csaj tablettát, vagy legalább a vége felé húzzátok fel a gumit, vagy nemtom.. Nehogy egyszer baj legyen belőle

2013. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
100 nőből egy év alatt 40 teherbe esik ezzel a módszerrel.
2013. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hallottunk róla igen és nem sokára be is szerezzük,8.hónapja vagyunk együtt és az előtt szűz volt soha nem mentem el benne és véletlenül sem mindig érzem mikor jön és ki is húzzuk. még nem volt gond
2013. márc. 3. 19:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd lesz. Addig szórakoztok ezzel, míg teherbe esik, és mehet kapartatni. Húzzál kotont!!!!!
2013. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!