Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A reggeli hányinger mindennapo...

A reggeli hányinger mindennapos? Tegnap hánytam, de ma semmi gond. Minden rendben?

Figyelt kérdés
Aki reggelente hányni szokott, minden nap hányt? Attól, hogy ma jól vagyok, tegnap hánytam, nincs semmi baj?
2013. jan. 14. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy semmi gond :) !!! Nem kell mindent túlaggódni már az elején :) Én csak 4szer hánytam elején, de az nem 4 egymás utáni napot jelent :D van aki ennyit sem, és van aki végig minden nap!

Jó egészséget,

39h km

2013. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem minden nap van hányingerem, reggelente nagyon rosszul vagyok viszont nem jeleneti azt hogy hányok is , csak hányingerem van :(. 6 hetes kismama :)
2013. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-3 naponta hánytam, a közte lévő napokon semmi bajom nem volt. emiatt nem kell aggódni, van más ezer dolog ami miatt lehet :)

én most például a párom miatt izgulok, hogy ebben a hülye időben is kocsival kell elindulnia, úgy hogy nem takarítják az utakat és csúszik... hiába vezet jól, ha mások idióták :(

2013. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a 6.héttöl a 16.ig mindennap hánytam akár 2xis.De még most is szoktam így elvétve.Teljesen kiszámíthatatlan:)De ne aggódj idövel mérséklödni fog meg lehet h teljesen el is múlik.:)36+5hkm
2013. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En most vagyok 9 hetes es par napig tok jol erzem magamat,aztan hirtelen visszajon a reggeli mondjuk:d Aztan par napig szenvedek es elmulik megint..Kb az 5.hettol tart ez..Nem mindig hanyok van hogy csak a hanyinger van,de ha valami olyan szagot erzek ami nem tetszik akkor szaladok hanyni..Ez teljesen valtozo...:)
2013. jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 8.héttől kezdtem el hányni, nem mindennap, de minden reggel hányingerem volt és az sem valami jó. Utazáskor mindig hánytam. Most vagyok 13 hetes és még néha most is sikerül... :( De már lassan remélem vége a rosszulléteknek.
2013. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!