Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jobb? Egyedül, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jobb? Egyedül, vagy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudom, ez emberfüggő, de nekem pl sokszor rosszul esik, h én egyedül vagyok, míg körülöttem egy csomó (fiatal) pár élvezi az életét. Barátnőm még nem volt (ez persze nem jelenti, h nem is akartam), egyszer volt, h annyira belebolondultam egy lányba, h tán még magamat is lejárattam, de se abból se azóta nem lett semmi.

2013. febr. 28. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én jó pár éve egyedül vagyok, és élvezem, van barátnőm, de amolyan mingli életet élek...

38F.

2013. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
kapcsolatban jobb, de inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban
2013. febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban jobb lenni nekem, de persze csak úgy, ha kölcsönös az odaadás és bizalom.
2013. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyikben sem, és mégis mindkettőben.

Mikor kapcsolatban vagyok, nem érzem jól magam, hiányzik a szabadságom, nem találom önmagam, és elvágyódok a kapcsolatból.

Mikor egyedül vagyok, egy ideig élvezem, újra rátalálok önmagamra, de pár hónap után kezdek vágyni egy társra. És akkor megint kezdődik minden elölről....


Szar helyzet, de remélem csak azért volt így eddig, mert még nem találtam meg a hozzám illő párt.

19L

2013. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy jó kapcsolatod legyen, fontos hogy egyedül is élvezni tudd az életet.
2013. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban. Annak ellenére írom ezt, hogy még soha nem volt barátnőm. Vágyok már nagyon valakire...
2013. febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Emberek ***** válasza:
100%

Egyrészt emberfüggő, másrészt mindkettőnek van jó, és rossz oldala is. Kezdem az egyedülléttel. Előnyei: sok szabadidő, viszonylagos szabadság. Hátránya: nincs senkid, és nincs kivel eltölteni az idődet.

Együtt lenni valakivel. Előnye: van aki melletted van, "lelki társad", van kivel eltöltsd az idődet. Hátránya: nincs sok szabadidőd, nem vagy olyan értelemben szabad, mit egyedül.

Remélem sikerült a legtöbb, legjobb indokokat leírni.

2013. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Egyedül! 20/f
2013. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Én kapcsolatban érzem magam jobban.
2013. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy kivel vagy együtt, volt barátnőm halálra idegesített sokszor, most egyedül vagyok, de már jó lenne egy kapcsolat, csak nem találok senki megfelelőt :(
2013. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!