Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhatott tőlem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhatott tőlem ez a külföldi ember?

Figyelt kérdés
Éppen üldögéltem egy parkban, élveztem a napsütést, ittam egy sört csak úgy lazán, mert olyan jó idő van ma és nagyon szép az a hely és pont olyan jól odasütött a napfény is és egy kis relaxra volt szükségem. Odajön hozzám, egy brit, és olyanokat kérdezett, hogy mi járatban vagyok, azt mondta morning, pedig már 11 volt, ja és, reggeliztem e már meg ilyenek. Szerintem meg akart hívni, de én csak nevettem és üldögéltem, még mindig a napsütést élvezve. megmutattam neki neki a táskámból előszedett sütit, jelezve, hogy van nálam reggeli. xD Még próbált velem kommunikálni, de mivel én nem vagyok hozzászokva, hogy angolul beszéljek ezért nem nagyon tudtam válaszolgatni neki. :/ Szóval csak mosolyogtam, és nevettem amikor épp nem tudtam mit kinyögni. Aztán végül elment... Kicsit furán éreztem magam utána. Mit jelentett ez szerintetek?
2013. márc. 4. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
sokat szívtál reggelről.
2013. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos interjút készített. :D
2013. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-s akkor benne leszek a tévében?? :O :DD
2013. márc. 4. 14:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy neki kéne már állnod megtanulni angolul.
2013. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szeretett volna szobára menni veled.
2013. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az útvonalat szerette volna megtudni a bugyidba.
2013. márc. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mivel az egész világon közismert milyen rib@ncok a magyar láynok, gondolta majd jól megdönget téged. Mondjuk elnézve hogy néger-arab-cigány-ázsia is jobb már nektek lasan, mnt egy fehér fiú, nem is csodálom a hírnevetek...
2013. márc. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát tudom, hogy a kivétel erősíti a szabályt, de én kivétel vagyok, nem vagyok ribanc... A férfi pedig fehérbőrű volt, és légyszíves ne legyél raszista.
2013. márc. 5. 08:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy barátkozni akart ,persze nem biztos,lehet tetszettél neki.Meg lehet bárhol ismerkedni csak a magyarok gondolják ,hogy ribanc is kell legyél.Pl egy vonat nagyon jó hely megismerni valakit ha szimpatikus.
2013. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Golan Trevize ***** válasza:
a britek délig "morning"-gal köszönnek, ezen nem kell meglepődni
2013. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!