Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik külföldi országban...

Melyik külföldi országban szeretik legjobban a magyarokat, hova várnak minket leginkább dolgozni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 07:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen nincs hogy egy országban "szeretik" a bevándorlókat és vendégmunkásokat. Ahol sok vendégmunkás van ott viszont jóval elfogadóbbak az emberek mint ott ahol csak 1-2 idegen. Londonban pl a kutyát nem érdekli hogy te Ugandából vagy Ausztráliából jöttél-e ha jó munkaerő vagy, de nekem Burgenlandban sem volt soha problémám, ott is rengeteg magyar van.
2013. febr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elsönek telejsen igaza van.

Egy vendégmunkás elveszi a munkát a helyiektöl. Még akkor is ha a helyiek kevésbe csinálják meg, vagy van mindenkinek elég munka.


Külföldön azokat várják szeretettel, akiknek van egy bizonyos jó végzetségük, és jók is benne. Pl férjem német, az ö cégéhez folyamatosan keresnek szakembereket. de nem mindenkit csak az aki nekik kiválóan megfelel. most épp egy magyar fiuval tárgyal férjem, aki a csapatába kerülhetne.

2013. febr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy keresett szakképzéssel vagy diplomával, főleg már pár éves munkatapasztalattal is, szinte bárhol szívesen várnak. Olyan viszont aligha van, hogy csak azért látnának szívesen, mert épp magyar vagy.
2013. febr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól írták az előttem lévők! Csak kifejezetten magyarokat nem keresnek, mert egy németnek, angolnak minden kelet-európai egyforma, legyen az bolgár vagy magyar, román, stb. Viszont a dolgozni akaró és tudó, illetve adót fizetőket ha nem is szeretik, de elfogadják. Egy jó végzettséggel, szakmával, jó nyelvtudással jók az esélyek a külföldi munkára. Akik viszont csak a segélyért mennek, meg a szociális hálót kihasználni, azokat sehol sem szeretik.
2013. febr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Magyarországra.
2013. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Magyarország belföldi ország és nem külföldi!
2013. ápr. 29. 14:17
 7/9 anonim válasza:
Magyarország belföldi ország?? :D Te jó ég! Azt hittem komoly a kérdező, de ilyen iq-val szerintem valami nagyon egyszerű munkát keress, pl fonáltekergető vagy én nem is tudom. Jajj ...
2013. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

IQ bajnok!

Az IQ-t nagy betűvel írják az olyan okos emberek mint például én, de mint látod, te nem úgy írtad, tehát sajnálom de én okosabb vagyok nálad! Folytatom! Olyan szó, hogy "fonáltekergető" nem is létezik, de azért gratulálok neked kedves IQ bajnok, hogy 4 sorban ennyi hibád volt! :)

2013. máj. 26. 10:29
 9/9 anonim válasza:
Két betű? Hmm... Szép.
2013. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!