Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mégis miért kérdezte? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Delly kérdése:

Ezt mégis miért kérdezte? Nem értem a logikát.

Figyelt kérdés
Van egy srác.most hétvégén találkoztunk másodjára személyesen,de csak így barátként (van barátnője..) úgy alakult,hogy együtt mentünk bulizni,és nállunk aludt.Mindketten berugtunk,és ha én nem vagyok észnél,akkor biztos lefeküdtünk volna,de így nem történt semmi olyan.Tényleg csak barátok vagyunk,mert ezt már tisztáztuk,hogy ő szereti a barátnőjét blabla,pedig nekem nagyon tetszik.na mind1.A lényeg.. ' Tegyük fel ha együtt járnánk,akkor téged zavarna,hogy én ilyen vékony,szálkás testalkatú vagyok?' (én kissé molett vagyok.) nemértem ezt miért kérdezte..semmi logikát nem látok benne..mert ha még én kérdezem,hogy ' tegyük fel ha együtt járnánk,téged zavarna,hogy kicsit pufibb vagyok?' ez így oké..de ezt mégis miért kérdezte???mi a logikája?o.O

#ital #barátság #másodiktali
2013. márc. 4. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ezt kérdezte, akkor be volt b@szva?
2013. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem.ezt már full józanon kérdezte..
2013. márc. 4. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne a barátnője, akkor járna veled.
2013. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj olyan sráccal járni, aki megcsalta volna a barátnőjét, ha te nem vagy észnél, még akkor se, ha tetszik. Veled is ugyan ezt fogja csinálni...
2013. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék vele járni,tiszteletben tartom,hogy van barátnője.De másnap szégyelte magát..többhónapja nem ivott,és full kész volt..ezért jött rá a d*ghatnék gondolom,de nem vettem komolyan..csak ez a kérdése lesokkolt..nemértettem hirtelen,hogy miért kérdezi..ha nem tetszenék neki mint nő,akkoris kérdezhetett volna ilyet,szimpla kíváncsiságból?
2013. márc. 4. 16:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Én értem a logikát.Legyezgette a hiúságát,hogy simán kihasználhatta volna a helyzetet.Nyilván érzi rajtad,hogy bejön neked.Ha engedted volna,zokszó nélkül átveri a barátnőjét,Téged meg kihasznált volna.Ezt a testalkatos dolgot meg szintén a hiúsága miatt kérdezte,visszaigazolást szeretett volna kapni,hogy ő igenis milyen jó pasi.Várta,hogy dicsérd.Ennyi.
2013. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!