Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem járunk és mégis féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem járunk és mégis féltékeny vagyok, mit csináljak, hogy ne legyek:/?

Figyelt kérdés
Jó barátok vagyunk, de nyílván más lányokkal is barátkozik. Én többet érzek mint barátság..őt nem tudom, hogy mit érez. A lényeg, hogy teljesen kiborít ha egy másik csaj hozzáér vagy akár csak hozzá szól. Ő az első fiú akinél ez ennyire zavar! Nem tudom, hogy mit kéne tennem ez ellen, de nagyon rossz érzés és folyton elrontja a kedvem. Köszi az értelmes válaszokat!:) 17/L
2013. márc. 1. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez azért van mert szerelmes vagy.. Ez már nem barátság.

A srác tudja,hogy többet érzel?

2013. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem keress egy másik srácot..van több ezer aki pont téged akar..meg amugy is lány vagy a fiúk keressenek téged ;)hamar elfelejted nyugi:)
2013. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem barátság ez már..:( nem tudom, hogy tudja-e az érzéseimet és egyszerűen én sem tudom eldönteni, hogy ő mit érez. Nem úgy viselkedik velem mint a többi lánnyal de lehet hogycsak én akarom bele magyarázni..:/

Hát ez lehet szánalmasan fog hangzani, de ahogy elolvastam hogy keressek másik fiút a szívem szakadt meg..egyszerűen nem menne..:/

2013. márc. 1. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs más választás, mond el neki tisztán mit érzel (személyesen) és reménykedj!

Én drukkolok neked.:)

2013. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

csak annyi a baj, hogy az osztáytársam..nem akarom, hogy megromoljon a kapcsolatunk..és attól félek, még ha szeretne is visszautasítana, mert ő sem akarná, hogy a barátságunk rámenjen..:/

Köszi a biztatást!:)

2013. márc. 1. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!