Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar velem találkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem találkozni, amikor mégis akar?

Figyelt kérdés
Szóval parázik attól, hogy találkozzunk, vagyis mindig fellendül ha szóba hozom, mint egy szabadságharcos, forradalmár felforr az agya, ez nekem már csak azért is rosszul esik, mert különben hányzok is neki, szeret, és számítok neki és mindig nagyon szinte tökéletesen odafigyel rám, és én nem akarom neki magyarázni, hogy mit parázik és a saját maga útjába áll, miközben ő maga jön mindig a Jósággal és a Szépséggel, hogy ő szeretetet és jóságot akar, de mindig az van, hogy ő az aki mondja, én meg vagyok aki teszem és oké, hogy így kiegészítjük egymást de mégsem, mit tegyek?
2013. márc. 3. 00:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
velem ez nem rég pont így volt...vmit nagyon titkol és fél h ha kiderül elveszíthet téged..mondd azt neki h amíg nem találkoztok nem írsz neki többet!! ;)
2013. márc. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy fél,hogy nem tetszene neked.
2013. márc. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1-ső, az nem használ már próbáltam. valami erősebb kell...
2013. márc. 3. 00:42
 4/13 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ez elég elvont lett, konkrétumot pedig semmit, véletlen nem bölcsésznek tanulsz? :D

egyébként nem értem a srácot, ha tudja h kölcsönös a vonzalom, szeretitek egymást stb. akkor mitől félne? nincs semmi oka rá, nekem így kicsit kifogás-szagúnak tűnik.

a másik tippem pedig az lenne, h a srác, kiért szíved forr régóta, gyáva, mint egy hélóta.

2013. márc. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amúgy azt hittem te szingli vagy...
2013. márc. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Próbáld bevonzani valami ezós humbuggal, ahogy a múltkor szeretted volna :)
2013. márc. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hat, azt mondja amikor felhoztam a témát, de maúgy én nem is úgy hoztam fel ahogy, hhanem másképp, úgy ahogy hogy, úgy beszéltem mintha már kb jövő héten taliznánk (csak mert olyan volt a kedvem, hogy úgy beszéljek) pl "na elromlott a tévé, nem fogsz tudni tévézni nálam", mindezt mosolyogva, enyhén humorral, amire ő ha laza lenne és oldott, simán visszavághatott volna ugyaolyan stylusba mint én, vagy valami, de nem ő kilövellt hogy "mi lenne ha nem beszélnél így meg úgy" aztán hozzá tette, hogy azért mert nem akarja, hogy túlságosan beleléljem magam, de szerintem ez egy enyhe kifogás, vagy lehet nem volt kifogás és tényleg így gondolja, de akkor meg fölösleges mert a jóságba miért ne élhetén bele magát az ember arra kell törekedni, hogy a jó dolgok beteljesedjenek, ő meg gáncsot vet.
2013. márc. 3. 00:55
 8/13 anonim ***** válasza:
fél?
2013. márc. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Foley én szingli vagyok és az is maradok ha ha ha.

Nóri meg nem is emlékszem mi volt már az ezós kérdés, és nem si volt olyan kérdésem, csak úgy voltam és kész, éégyzsi már normális válaszokat, nem bírok aludni még hajnali kettőig totálisan agyam van. :( Ja, és nem vagyok troll ez egy VALÓDI TÖRTÉNET csak így fogalmazom meg mert ezt adja a rendszer. kössz, béke.

2013. márc. 3. 01:04
 10/13 anonim ***** válasza:
ilyen sefüle se farka fogalmazás után nem csodálkozom, h szingli vagy :P najó csak vicc >.<
2013. márc. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!