Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a következő lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a következő lépés?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban aki tetszik. Valentinnapkor küldtem neki a sulis "valentin doboz"-on keresztül egy levelet, de névtelenül. Tudom hogy nagyon érdekli hogy ki küldte, és mostmár én is szeretnék megismerkedni vele. Elhatároztam hogy beszélni fogok vele, de fogalmam sincs mi lenne a következő lépés.Már az első beszélgetésnél hívjam el valahova? és ha igen akkor hova?


17/F


2013. márc. 4. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond el, hogy te voltál és szeretnéd megismerni.. akár el is hívhatod valahova.
2013. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 fospuska ***** válasza:
most már jó idő van,mindenfele mehettek. nem az a lényeg,hova mész vele,hanem hogy mit mondasz neki.
2013. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat :)


szóval a helyszín nem annyira lényeges, de azért megkérdezem:

McDonald's mennyire lenne jó ötlet?

2013. márc. 4. 17:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj ne haragudj de a mekibe első randi az szerintem nagyon "izé". Sétáljatok, vagy ha már nagyon be akarsz ülni valahova, inkább egy csendes kávézó vagy ilyesmi.
2013. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
teljesen jó.. a lényeg, hogy jót dumáljatok
2013. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!