Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem "ciki" ha elso találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem "ciki" ha elso találkozás után én írok a pasinak?

Figyelt kérdés
Mivel eddig o nem írt.. Vagy azt várja, h én írjak?
2013. márc. 4. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben sem sokat látok :(
2013. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?

Írj:)

2013. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy csak egyszeruen nem akar semmit?
2013. márc. 4. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Első vagyok. Én nemrég ismerkedtem meg egy csajjal egy házibulin, 21 éves. Szóval nem gyerek már. Jól elvoltunk, kicsit ittas voltam, smárolgattunk, ölelkeztünk (nem szex), de mivel nem éreztem már akkor este sem a tüzet, másnap én sem kerestem egész nap. S azért nem, mert nem tudom elképzelni a komoly folytatást. Kavarás híve meg nem vagyok, tehát, hogy csak d.gjunk. AMúgy is 45 km-re lakik tőlem...ennyi
2013. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki. A jelenlegi párommal amikor az első randink volt én írtam neki először. Én is ezen pattogtam, hogy mi van ha azért nem keres, mert többet látni sem akart, de aztán kiderült, hogy csak azért nem keresett,mert nem akart "lerohanni":)

22/L

2013. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!