Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek itt nagyobb részt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Szerintetek itt nagyobb részt fordulnak elő magányos srácok, mint magányos csajok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos.
2013. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ájszíjú ***** válasza:
Nem tudom nem tartottam meg nepszamlalast gyikon
2013. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy mindenkit megkérdezni, hogy magányos-e vagy sem, csak úgy ránézésre az ilyen magányos kérdésekre, tik melyik nemet találjátok inkább kimagaslóbbnak? :D
2013. márc. 4. 20:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól még,hogy nem minden magányos lány ír ki "miért ilyen sz@r minden" típusú kérdést,az még nem jelenti azt,hogy nincsenek.
2013. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze. Az élelmesebb srácok több csajt is kúrogatnak, így szinte minden csajnak van valakije, míg a sok lúzer itt kesereg és csak veri magának wehhehe
2013. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ájszíjú ***** válasza:

Akkor nyilvan sracbol van tobb ugyanis omlik az olyan kerdes h girnyo vagyok es torpe h lesz igy csajom? :((

Innen is uzennem nekik h ha gyikon baszak el az idejuket sehogy

2013. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5-ös: Nagyon biztatod itt a népet, hátha a végén még talpra állnak azok a szerencsétlen magányosok. :D
2013. márc. 4. 21:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy magányos srác tuti van. Aki naponta 8 kérdést ír ki, amiben taglalja, hogy ő az emberi tökéletesség, csak a csajok felszínesek. Neki van kb 3 követője, akik megerősítik a fröcsögésben, és kb ennyi:D
2013. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5. szóval szted aki "értelmes", az több csajt is... hát eléggé sajátos fogalmaid vannak az "értelemről", meg kell hagyni.
2013. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én szerintem az #5-ös az élelmesebbre gondolt szó szerint. :D Tehát a srácok elteszik tartalékba a csajokat magyarán mondva. :)
2013. márc. 4. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!