Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy azért könnyűv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért könnyűvérű szinte az összes szép lány, mert a hatalomtól megőrülnek, nem bírják kezelni a sok fiú rajongót, a csúnyácska lányok meg azért rendesek és alkalmasak a normális kapcsolatra, mert őket alig veszik észre a fiúk?

Figyelt kérdés
Már figyelem jó ideje, hogy a szép lányokkal vigyázni kell, mert sajnos nem alkalmasak normális kapcsolatra. Nem egy jóképű-magas haverom mondta, hogy őt már folyton megcsalják az ilyen lányok és hiába kaphata meg bármilyen szép lányt, egyre inkább a csúnyább lányokra hajt, mert rájött, hogy a szép lányok dugáson kívül másra sem jók, hiszen nem bírnak hűségesek lenni, de mivel csak a jó pasikkal járnak vagy jó pasikkel fekszenek le, ezért a rendes, de csúnya fiúknak sosem lesz velük dolga, így voltaképpen a csúnya fiúk még szerencsések is, mert őket alapból elkerülik a szép, de könnyűvérű beképzelt nőcskék.
2013. márc. 5. 02:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Sok ilyen van, ez tény, de azért mindig akadnak kivételek.


Az a szomorú igazából, hogy a mai társadalomban már szinte elvárt a "nem normális" viselkedés. Értem ezalatt a hűtlenséget, r*banckodást, stb. Kinézik a "barátai" (max haveroknak nevezném én ezeket), ha nem így viselkedik.


Ezért is kell megpróbálni megtalálni az értelmesebb réteget, mert vannak azért, csak elbújtak :)

2013. márc. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

ÉN alapjáraton csak olyan emberek közé járok akiket ismerek már egy jó ideje és mivel engem használnak lelki szzemetesnek ezért nagyonsok infromáció birtokában vagyok és alkalomszerüen meg tudom állítani a barátaimat mielöt nagy butaságot csinálnának.

Ezért is vagyunk jóba és ezért is nem kerül ak özelembe, és az ő közelükbe olyan fiu illetve lány aki elrontaná a másikat :)

2013. márc. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kivételek azért.. Nem tartom magamat csúnyának, de nem dugásra megyek... :) van pár ismerősöm is aki gyönyörű még sincs barátja, pedig nem csak a szexre hajt..sőt...
2013. márc. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ház ez így egy őrült nagy általánosítás.
2013. márc. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Van benne igazság bőven, a szép lányok tudják, h megtehetik, a csúnyáknak meg valamivel kompenzálni kell.

Persze vannak kivételek.

2013. márc. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem a szépségen múlik. A csúnyább lányok nagy része is csak dugásra alkalmas.
2013. márc. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
3%

Nagy hű szerelmet nem kell várni 2013-ban senkitől :D Tök mindegy milyen lány. Alánézni, "van lyuk rajtad?" :DD Ennyi. Nem érdemes túlspilázni ezt, mert a végén még te leszel szopatva :D Az meg milyen már? :)) Szerelem, kapcsolat, egymáséivagyunk? pff, bullshit man. Eleve minden lány ezzel fog jönni, hát nem gyanús akkor? Akkor fogom ezt majd beszopni, ha majd látok olyan csajokat is, akik azt is állatják, csak kizárólag dugni akarnak velem. Na akkor majd eltűnődöm, de addig csak sügérnek vagyok nézve, olcsó megoldásokkal, a golyóm sem vágyik ebben kapcsolatra.


27/f

2013. márc. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én meg igenis pont sirig tartó szerelemre vágyom. Van ilyen, csak kevés sajnos. Nagy nehezen sikerült kifognom egy hasonlóan érzelmes mélyérzésű hűséges rendes srácot aki pont erre vágyik amilyen még nagyszüleim idejében volt de természetesen elb*sztam az esélyeimet :(
2013. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Találhatnék ilyet mint a 7-es de én abból köszönöm nem kérek inkább vénlányként halok meg..

A szex az nálam komoly tartós kapcsolat velejárója nem valami alkalmi dolog egy majdnem ismeretlen valakivel mint ahogy manapság csinálják! Ááá hányom kell ettől a világtól!!

2013. márc. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igy lenne ahogy a 7-es írja senki nem élne kapcsolatban. Sajnálom szegnyét, főleg hogy 27 évesen már nagyon nem itt kéne tartani. Ez egy 18-20 éves srácnál még kinőhető, de ennyi idősen sajnos már nem nagyon. Szomoú magányos élete lesz. 29/N
2013. márc. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!