Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most meg mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most meg mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, aki teljesen belém van zúgva. Annyira irritáló, hogy mindenhová követ, fogdossa a derekamat és a fenekemet, mindig odajön hozzám, órán leveleket dobál nekem és akárhogyan utasítom el, próbálkozik tovább. Nagyon idegesítő, a barátom pedig féltékeny, és igazat is adok neki. Mit tegyek? Segítsetek! L/14

Bocsi, ha nem világos.

Válaszaitokat köszönöm!



2013. márc. 5. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Illedelmesen mondd meg neki. Ha abból sem érti meg, akkor én egy nagyon picit nyilvánosan megaláznám. Utána abbahagyná a tapasztalataim alapján. Ez a megaláztatás legyen pl. az udvaron egy rohadt nagy pofon. Oszt ennyi! : )
2013. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) Hát cirka másfél fejjel nagyobb nálam, de inkább keresek más "megalázást"
2013. márc. 5. 13:36
 3/5 anonim válasza:
fú elég szarheyzet be vagy mondjuk az én barátnőmet meg engem is zaklat egy ilyen csak hogy én nem hagyom magamat a barátnőm meg eléggé hagyja bár mostanság már nem is na de a kérdésedre a válasz mond meg a pasidnak hogy segítsen ne legyél már ennyire bolond XD
2013. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha taperol, pofozd fel! Előbb-utóbb csak leszokik róla!
2013. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:D

A barátom már szólt neki, és már én is kértem, de nem változott semmi. A legjobb barátnőm azt mondta, hogy szóljak apámnak. :D (jót nevettem rajta)

2013. márc. 5. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!