Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen? Hogy küzdhetném le?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve, hogy szakított velem a barátom. Nehéz volt megemészteni az egészet, elég nagy fájdalmat okozott nekem, ő nem volt belém szerelmes és összejött egy másik lánnyal. Nem akarok vele még véletlenül se találkozni, letöröltem facebookról is, volt hogy írt de úgy csináltam mintha hidegen hagyna, pedig eléggé felzaklatott. Ennek ellenére próbálok rajta teljesen túl lépni, nem gondolni rá de... A lényeg, hogy szinte mindig ha megyek valahova, a városba pl. akkor attól félek szembe jön velem az utcán, vagy valahol találkozok vele/velük (bár a csaj hidegen hagy nem is ismerjük egymást). Tegnap is megláttam egy srácot aki hasonlított rá és rendesen gyomor idegem lett mert azt hittem ő az :S meg régebben láttam messziről és akkor is nagyon ideges lettem...:S

Tudom elég hülyén hangzik, nem is mondtam még el senkinek mert totál hülyének néznének :(

Nem tudom már mit tegyek hogy hidegen hagyjon :(

Esetleg volt/van más is hasonló helyzetben?


2013. febr. 28. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
elvileg ha félelmei vannak az embernek, farkasszemet kell nézni azokkal, úgy múlnak el. mert csak akkor tudod legyőzni. amíg bujkálsz addig sakkban tud tartani.
2013. febr. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bocsi, megint én.

csak annyit akartam, h ehhez akkora bátorság kell, ami még bennem sincs meg. én évek óta kerülök egy félelmet.

2013. febr. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát igen ebben van valami hogy szembe kell nézni a félelmeinkkel...csak attól tartok ha találkoznék vele rosszabb lenne a helyzet mert előjönnének a régi sérelmek amiket el akarok felejteni :(
2013. febr. 28. 01:51
 4/7 ppqq111 ***** válasza:
Ne idegeskedj miatta! Ha egyszer szembe megy veled vegyél egy nagy levegőt és gondolj arra hogy ő még idegesebb lehet nálam is és csak azért is érzékeltetem vele, hogy már nem érdekel és nem ér annyit már h vele foglalkozzak!
2013. febr. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ppqq111 ***** válasza:
volt már velem is hasonló eset és nálam tényleg bevált h tudom h ő idegesebb nálam és ez lenyugtatott!
2013. febr. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsot megjegyzem, remélem nekem is segíteni fog :)
2013. febr. 28. 01:58
 7/7 ppqq111 ***** válasza:
Igazán nincs mit! Ha kicsit örülök h segíthettem! :)
2013. febr. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!