Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély, hogy hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély, hogy hosszútávú lesz így a kapcsolat?

Figyelt kérdés

1 hete összejöttem a barátommal. 2 hete ismerem. Ma mentem fel hozzá először, lekerült rólam a felsőm,melltartó és a melleimet csókolgatta. Eddig még sosem jutottam,mert szűz vagyok,de nagyon jól esett. Utána nadrágon keresztül simizte a p*uncimat,majd hazakísért.

Mikor először megláttam úgy éreztem Ő az igazi, és testileg-lelkileg is. Annyira jól eltudunk beszélgetni is! Vagy csak szexre kellek neki? Én bízom benne,csak fura nekem,hogy kicsit gyors a tempó...

Köszönöm előre a válaszoloknak a véleményeiket! :)


2011. febr. 23. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy csak arra kellesz nem tudni ezekből, mivel mindenki eljut egy ilyen szintre aki tovább lép. Jövőbe látni se könnyű dolog. Azzal, hogy még nem mászott rád még nem jelent azt, hogy nem csak szexre kellesz neki. Viszont 2 hete ismered és ilyen hamar, hát nem lassú. Nagyobb esélye van annak, hogy csak arra kellesz neki mivel ilyen hamar lépet egy fokot. Esély mindenre van, de majd akkor derül ki mikor megtörténik:P
2011. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sztem nem feltétlenül cs arra kellesz neki...én pl 1 hete ismertem a barátom mikor összejöttünk és még cs 2,5 hete jártunk amikor először lefeküdtm vele. most meg már 5 hónapja 1ütt vagyunk.
2011. febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sweetie ***** válasza:
100%

hány éves vagy? és a srác hány éves?

velem is hasonló eset volt.. 14 voltam és egy 18éves sráccal jártam. természetesen szűz voltam. 2 hete voltunk együtt, mikor először kezdett el simogatni lent.. (hozzáteszem, buliztunk, és ittunk is egy kicsit. ) 2 hétre rá (totál józanul) megint megcsinálta.. egyre tovább léptünk, 2 hónapon belül eljutottunk a ruha le- és konkrétan a sz*páson kívül minden petting megvolt. nagyonnagyonnagyonsokszor le akart velem feküdni, de én tartottam magam. nem 14évesen óhajtottam elveszteni a szüzességem. szval csak ezért kérdeztem, hogy hány éves vagy.. mert azért fontos lehet..

2011. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
19 vagyok,ő is :)
2011. febr. 23. 19:50
 5/10 anonim ***** válasza:
én ugyan már pár hónapja ismertem a volt barátom, mire összejöttünk, de egy héten belül fennvoltam nála, lekerült a felsőm, két héten belül lefeküdtem vele, és együtt voltunk egy évet. úgyhogy nem lehet ennyiből megmondani, hogy csak szexre kellesz-e neki, de ha bizonytalan vagy, legközelebb ne hagyd, hogy ilyen messzire menjen. 19l
2011. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Már ne is haragudj, de 2 hét alatt nem lehet valakit megismerni. Ennyi idő után én biztosan nem jönnék össze senkivel (tudom, hogy 1 hét után vagytok együtt, úgy meg még jobb).
2011. febr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ne hagyd magad belevinni ebbe a gyors tempóba.. biztos jól esik a dolog.. de ennyi idő után még kapcsolat is alig lehet, nem hogy még ezekhez hasonlók..
2011. febr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha lassítani szeretnél szólj neki. Ha nem csak azt akarja úgyis megérti. Inkább ne mejn bele mint hogy megbánd.
2011. febr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

velem is ez van csak en nem jarok a pasival :)


kerdeztem tole h csak arra kellek neki o meg mondta h nem :P


de en akkor is erzem inkabb hagytam a francba :)

2011. febr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Persze hogy ezt érzed hiszen még szűz vagy és ő az első pasi akihez úgymond közelebb kerültél... de ez nem jelenti azt hogy minden jól fog elsülni.. én csak azt tudom mondani hogy vigyázz arra ami még a tied:) ha érted mire célzok:)
2011. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!