Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mekkora az esély, hogy hosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esély, hogy hosszútávú kapcsolat legyen ebből? Szerintetek merjek belemenni így ebbe a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk.Én 19 ,ő viszont még csak 17 éves.Ez nem is lenne gond,csak a bibi,hogy én vagyok a lány.. Kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak.Csak nem tudom,hogy nem-e "zavarna be" a korkülönbség.
2010. jan. 17. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Osztálytársak (?) vagytok, az egy dolog, a korkülönbség se lenne nagy szó, de ennyi idősen még gondot jelenthet, 2-3 év múlva már nem, de ezt neked kell eldönteni inkább.
2010. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal nem jó járni =(
2010. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
hányszor buktál?
2010. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy miért osztálytársa egy 17 évesnek? Nem az a kérdés. Szerintem csak annyi a gáz, hogy osztálytárs. A kor nem gáz. Te tudod...
2010. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem buktam!!

Érettségit adó nappali képzésen vagyunk.(Ide 10-es,vagy szakmunkás bizivel lehetett jelentkezni.)Így van ez a korkülönbség.

Sokaktól hallom azt,hogy osztálytársal nem jó járni,mer milyen lesz ,ha vége lesz...

A másik oldalról viszont..ha meg se próbálom,sose tudom meg,hogy mi lehetett volna.

Ezért kérdem másoktól is,hogy mit tennének,van-e tapasztalatuk e-téren.

2010. jan. 17. 21:33
 6/9 anonim válasza:
A barátom nekem is osztálytársam.Soha nem gondoltam volna, hogy osztálytárssal fogok járni, mert mindenkinek csak negatív véleménye van erről.Mi még nagyon az elején vagyunk a kapcsolatnak, most még fura, és vannak apróbb nézeteltérések is..De úgy gondolom, hogy megéri megpróbálni, mert ha nem teszed, valóban sose tudod meg, hogy milyen lett volna, ha.. Minden jót ! 17/L
2010. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne jó osztálytárssal járni? Ha bejöttök egymásnak, akkor hajrá. Ne szalaszd el a lehetőséget, hogy boldog legyél. Ez a korkülönbség pedig nem sok, ha tényleg megértitek, és szeretitek egymást.
2010. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én egy hónapja jöttem össze osztálytársammal, új iskola, új ismerősök, új szerelem. Mindenki azzal jött, hogy rossz lesz, majd ha szakítunk, meg minden, de nem csak hátránya van, hogy osztálytárs, hanem előnye is. Pl.: van ki miatt iskolába járni és tanulni. Van ki ösztönöz, hogy tanulj, mert neked lesz csak jobb tőle, és örömet szerzel vele a másiknak is. Plusz Veled van/lesz és jó érzéssel tölt el, hogy számítasz neki. Van akit ez zavar. Engem pl. nem. :)


A kor pedig arról csak annyit, hogy a szerelem nem korhoz kötött, most lehet , hogy zavar, hogy ennyi idős, és Te vagy az idősebb, de pár év múlva nem fog.

2010. jan. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

19 éves lány vagy, már nem vagy kisgyerek.

Ha őszintén és boldogan akarsz élni, akkor mindig hallgass a szívedre. Tudom, hogy közhelyes, de ez így van.

Ha szeretitek egymást és úgy érzed, hogy boldogok lehetnétek, akkor nagyon gyorsan és magasról sz@rj bele, abba hogy kinek mi a véleménye erről. Te rólad és az érzéseidről van szó, nem másról.

26/F

2010. jan. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!