Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnöm kéne annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnöm kéne annak hogy minden csaj nekem sírja ki a lelki problémáit? Miért váltom ki ezt az emberekből, de különösen a csajokból?

Figyelt kérdés
A legtöbb lány akit közelebbről is ismerek, egyfolytában, megállás nélkül csak sorolja a lelkét bántó dolgokat, amik felzaklatják, felidegesítik őket. Az a baj hogy én ezt már sokszor unom de mondom oké mondjad, meghallgatlak, hagy örülj! Sokszor olyanokról is nyávognak hogy a pasija milyen bunkó. Miért van ez? Az ilyeneket nem a barcsikkal szokták megbeszélni? Jó ez nekem? Csak mert mondta valaki hogy ha a csajnak lelki szemetese vagy, inkább hagyd!
2013. márc. 5. 18:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked fontos, hogy jó barát légy (már miért ne lenne fontos), akkor igen, örülnöd kéne.De ezek a lányok csak 'barátnőnek' tekintenek semmi másnak.
2013. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
dehogy jó ez ..:D . érdekel téged a semmi sza*r problémájuk? régen én is meghallgattam de csak egy ok miatt azt hittem közelebb kerülök ezzel a puncijához :) gondolkoztam és bizony akkor kölyökként rájöttem hogy valójában én csak b*aszni akarok és kvára nem segíteni :D iylen ez:D
2013. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem kellene örülnöd, mert kb. egy csaj szintjén kezelnek téged, ezt tapasztalatból írom, mert akik csajok velem ilyenek voltak, később kiderült, hogy mint férfit, levegőnek néztek engem!
2013. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
akkor mégis mi a helyes magatartás ilyenkor? mondjam h kuss van te rib@nc vagy mi? persze, én is azt reméltem hogy megdughatom...
2013. márc. 5. 18:29
 5/19 anonim ***** válasza:
Koptasd le, mutasd ki neki, hogy férfiból vagy, és nem pedig veréb! Én azt szoktam csinálni, hogy megmondom nekik, hogy nem vagyok lelki szemetesláda, és barátnőt keresek párkacsolatra! Általában erre el szoktak kotródni, tégy így te is!
2013. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
párkapcsolatra*
2013. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja és azoknak a lányoknak üzenem, akik bármelyik sráchoz így viszonyulnak csak: Kérlek titeket, hagyjátok ezt abba, mert rendkívül nagy kárt okoztok ezzel egy fiú önbecsülésében, és ez egy idő után agressziót válthat ki akár egy srácból!
2013. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
biztos? nem csodálkoznék rajta ha f@szfejnek nézne ezután.
2013. márc. 5. 18:42
 9/19 anonim ***** válasza:
Miért lenne f@szfej valaki azért, mert határozottan lép fel?
2013. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen, vannak beszéltető emberek. Menj pszichológusnak, ugyan pénzért sem könnyebb hallgatni.
2013. márc. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!