Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajom miért nézi meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom miért nézi meg szinte minden áldott nap az exemet facebookon?

Figyelt kérdés
Ez valami betegség? Vagy női rigolya? Mire jó ez? 11 hónapja ő a barátnőm, és mindig az exem nézi akivel 2 hónapot voltam együtt, már én rég elfelejtettem...

2013. márc. 4. 23:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
csak féltékeny, nyugi
2013. márc. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de az exemnek is van csávója már kb 5-6 hónapja, le se sz*rjuk egymást... mért lenne féltékeny?
2013. márc. 4. 23:46
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Nyugi, egy idő után leáll, amennyiben jó a kapcsolatotok :)

Mi nők már csak ilyenek vagyunk (nem mindenki persze).

Vőlegényem 6 évig volt együtt az exével, nekem majdnem három év kellett, hogy totál semleges legyen az ex téma, pedig az elejétől éreztem, hogy totál belém van esve. Az önbizalomhiány és birtokolni akarás nagy átok, de le lehet küzdeni őket :D

2013. márc. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kíváncsi rá, hogy tartjátok-e még a kapcsolatot és hogy mit beszéltek ez csak féltékenység.. de majd idővel jobb lesz és leáll ezzel.:D
2013. márc. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is ezt csináltam :) De ők rendszeresen beszéltek is egymással és ez szerintem kevés embernek esne jól engem szeret de az exével is beszélnek néha napján találkoznak is. Szóval valahol érthető. Ha féltékeny nagy valószinüséggel azért teszi mert szeret téged és nem fél, hogy elveszít. Ha csak ennyi, hogy nézegeti ne akadj ki, legalább nem cseszeget vele!! Igy szerintem el lehet nézni neki.. Nagy mumus az ex, néha nem ok nélkül félünk tőle mert vannak rosszindulatú némberek akik direkt arra szét akarják ugrasztani az uj kapcsolatot. Ha nincs köztetek semmi nem is beszéltek nyugtasd meg és elhagyja majd.
2013. márc. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha féltékeny nagy valószinüséggel azért teszi mert szeret téged és fél, hogy elveszít.


Bocsánat, elírtam.

2013. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Néha, amikor az ember igazán szerelmes, minden érdekli, ami a férfival kapcsolatos, ezen belül az ex-e is:)) Pl. nekem járnom sem kell valakivel ahhoz, hogy kedvem legyen utána nézni mindennek vele kapcsolatba, ha meg adja a facebook ezt a lehetőséget:)) Nem csak olyanfajta féltékenység létezik, hogy "jaj biztos összejönnek", hanem talán csak irigykedve nézi, milyen ex-ed volt, és méregeti magával, meg a hibát fürkészi benne. Pl. amikor legelőszőr megnéztem egy "riválisom" facebook-on, bár élőben is láttam, csodáltam, és valami rózsaszin felhőn át néztem, hogy túl szép. Utána gyakrabban megnéztem, és eltűnt a rózsaszínfelhő:)) Meguntam, jó "terápia" volt féltékenységre:))
2013. márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) akkor röviden annyi, h méregeti magával az exem, és nyugtatgatja magát h ő szebb nála :D
2013. márc. 5. 17:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Arra készülj fel, ha már ennyire odajár, hogy ne találjon semmi gyanúsat se lájkot se hozzászólást tőled neki vagy forditva mert akkor balhé lesz :)
2013. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
az a vicc, hogy az exem tiltott már a szakításunk után :D semmit nem találna, és tudja is
2013. márc. 7. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!