Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A leszbikusok milyen módokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok milyen módokon tudnak szexelni?

Figyelt kérdés
Illetve tudom, hogy van az ujjazás, vibrátor, de hogy valósítják meg, hogy mindketten élvezzék? Úgy értem, hogy egyszerre izgassák egymást. Kicsit furán fogalmaztam,de remélem értitek. Tehát hogy az egyikük nem felfekszik és a másik meg megujjazza, hanem valami más módszer, ami mindkettőjüknek jó.
2009. szept. 12. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Létezik kétvégű műpénisz, ill. a 69es póz is hasznos náluk is
2009. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Van olyan vibrátor illetve műpénisz aminek két vége van. Ez azt jelenti hogy ketten is be tudják dugni egyszerre: ilyenkor a nemi szervükkel egymás felé fordulva helyezkednek el.


Vagy ők is tudnak 69-ezni.

2009. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
hacsak nem valami olló pózban
2009. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
valami olló pózban enek south parkos be ütése van számomra xd hát úgy hogy szereznek egy faszitakinek két pénisze van és mehet a derbi ez meg puruttya be ütés xd
2009. szept. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a leszbikusok elvileg a nőkhöz vonzódnak utálniuk kéne a péniszt, de akkor nem értem miért dugdosnak magukba műfarkat? Ennek mi értelme van valaki elmagyarázná? Ha fa.z kell nekik miért nem szexelnek férfiakkal? A meleg férfiaknál nincsen így, ők nem vágynak a pin.ára..csak a nők ilyen ostobák, hogy saját maguknak mondanak ellent.
2018. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!