Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy nekem nincs szívem? Igaz lenne?

Figyelt kérdés
Már a második pasi mondja ezt. Az első azért mondta, mert nem voltam féltékeny. A második pedig azért, mert szerelmet vallott és én hatodjára is azt mondtam, hogy csak barátként szeretem és amúgy is ismer, és nincs időm pasira. Nagyon fáj, amikor azt mondják, nincs szívem. Egyszerűen szerelmes vagyok, de nem belé, aki utólag mondta. Így nincs értelme járnom vele, ha közben másról álmodozom. Mindenki, hogy óóó... ilyen, meg olyan szép vagy, aztán amikor bepróbálkoznak ezerszer, és én nemet mondok mindig, mert nem szeretem őket szerelemmel, akkor szemét vagyok. Miért nem tudják elfogadni, hogy nem akarok együtt lenni velük olyan értelemben? Most tényleg ennyire szemét vagyok? Nagyon rosszul érzem magamat, mert mindig igyekszem kedves lenni, még ha vissza is utasítom őket, de aztán megint elkezdik...

2013. márc. 5. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
100 % van szíved :) ha nem lenne ez a kérdés nem születik meg :)
2013. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kittiiiiiiinek igaza van.

Különben meg azért mondják,mert visszautasítottad őket.

2013. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tök ugyanez jutott eszembe mint az első válaszlónak.
2013. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most be mutathatod nekem,hogy van szíved.Küldj nekem egy képet magadról :D
2013. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mindjárt azonnal szerelmet vallott a második? az első pedig ezzel kezdte, hogy féltékeny?

csak kérdezem, mert ha jól gondolom ez nem így zajlott

ennek van előzménye is, tehát ők addig úgy gondolták, lehet valami

tehát olyan, mint ha nem azonnal mondtad volna nekik, hogy mást szeretsz N

2013. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 fospuska ***** válasza:
100%
a pali furcsa állat. ha nem kaphatja meg a nőt,mindenki és minden hibás,csak ő nem. értem ez alatt,hogy fel se merül,hogy nem elég jó ahhoz,hogy a nő,akit kiválasztott,az övé lehessen. aztán mikor mégis rá kell döbbennie,akkor jönnek ezek a vagdalkozások.:)
2013. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Persze, hogy van szíved, ez nem kérdés. :)
2013. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szerelemnek semmi köze a jószívűséghez. Te is megkérdezhetnéd, mit várnak, hogy hitegesd őket?
2013. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy hogy anyura elvagy foglalva ?
2013. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
16 vagyok és több órám van, jóval több sajna, mint egy átlag diáknak :(
2013. márc. 6. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!