Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért így reagál ha bókolok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért így reagál ha bókolok?

Figyelt kérdés
Van egy lány, próbálom a legjobbat kihozni a dologból, bókolok neki, mondom milyen szép a szeme, szája, alakja ( az utóbbi minden nap feljön :) ) A válasza mindig azt szokott lenni hogy "Hagyjál már". De ha azt mondom neki hogy csúnya, meg egyebek, azon meg mosolyog... Egyszerűen nem értem én ezt már. Egyenlőre még barátok vagyok, vagyis inkább nagyon jó barátok, csak felőlem több az érzelem. Lehet ez a probléma.
2013. márc. 5. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem is fogod megérteni :D
2013. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem lányos zavar, vagy azt várja hogy mégjobban dicsérd..:)
2013. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!