Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közeledjek felé, vagy már késô?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeledjek felé, vagy már késô?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Külföldön dolgozom és a fônôkömnek van egy gyönyörûszép 18 éves lánya. A kezdetektôl kezdve nagyon tetszett nekem. Nagyon kedves is volt hozzám, sokat segített (talán túlságosan is) és nagyon jókat beszélgettünk. Látszott rajta, hogy jobban meg szeretne ismerni. Párszor kimentett a bajból is, a szüleivel is leállt vitatkozni miattam. Ha meglátott, mindig mélyen a szemembe nézett és mosolygott. Többször hívott, hogy ebédeljünk együtt stb. Munkatársak is mondták, hogy menjek el vele valahova. De én nem mertem kezdeményezni, pedig lehet erre várt.( pl legutóbb magáhozhívott, hogy megkerdezze mennyi az idô pedig a zsebébe volt a telefon)Elvégre nekem kellett volna. Féltem, hogy az állásomba is kerülhet, meg én csak egy külföldi vagyok itt.

Most hétvégén egy buliba összejött egy sráccal, azóta bevallom ôszintén kicsit elgondolkoztam az egész dolgon. Most már bánom, hogy meg se próbáltam.. Nem tudom, kései kenne a dolog még? :s



2013. márc. 5. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
most már hagyd őket. egy kapcsolatba sosem hiányzik a harmadik
2013. márc. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem! minél hamarabb!

valld be neki, hogy mit érzel, és talán a szívére fog hallgatni

2013. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sosem késő! Hisz ha adott neked jeleket, hogy szívesen megismerne, sőt közeledett is hozzád, akkot lépned kell! Jobb későn, mint soha!:) Lehet azzal a pasival csak azért jött össze, mert szomorú volt, hogy nem volt rád hatással! Vesd be magad, mert báni fogod, ha egy ilyen jó lehetőséget elszalasztottál!
2013. márc. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem még nem késő. mondd el, neki, mit érzel! amúgy milyen országban vagy, ha lehet tudni??
2013. márc. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Reménykedj, hogy nem fog sokáig tartani a kapcsolatuk. Szerintem most NE valld be neki, mert van barátja, és lehet hogy rosszul fog kijönni, és akkor talán tényleg az állásodba is kerülhet. De ettől még elhívhatod találkozni, csinálhattok együtt valamit, és adhatsz olyan jeleket neki. Ha már érzi, hogy kell neked, és jobban akar téged, mint a mostani pasiját, akkor szakítani fog vele, és tiéd a pálya. Nem olyan bonyolult... :) Amúgy egyértelmű, hogy nagyon bejössz neki.

20/L

2013. márc. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 FannaL ***** válasza:

Talán csak féltékennyé akar tenni. De lehet tényleg tovább lépett rajtad, mert megbántottad azzal, hogy nem hívtad el vagy valami.

De az viszont tényleg igaz, hogy a főnök lányával nem jó dolog össze jönni... ha vmiért szakítotok akkor szívhatsz de rendesen.

2013. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utóbbi napokban nem is láttam a lányt, se a pasiját még. Szerintem most a srácnál vannak. Úgy döntöttem, hogy inkább hagyom a dolgot. Ha már ennyire együttvannak.. Viszont, ezentúl megpróbálok kedvesebb lenni vele. Kicsit éreztetem majd, hogy számomra sem közömbös.
2013. márc. 6. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!