Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy buszon/ metrón flörtölö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy buszon/ metrón flörtölök egy sráccal, amikor leszállok mennyire jó ötlet egy papírra felírni a számom és odaadni neki?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül jó ötlet.
2013. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel ki is plakátolhatnád valahova. Nem is ismered. Lehet, hogy valami ragadáncs pszichopata.
2013. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a megfelelő lépés,ha kölcsönös a vonzalom.Velem is csinálta ezt már nő.
2013. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2es,a bizalmatlanoknak nem nagyon lesz pasijuk.Ismerek ilyet párat .Haverkodnak,de nem engednek senkit közel,mert mi van ha...Ugyan már.
2013. márc. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jó ötlet! Én is megtenném, ha szabad lennék. ;-)


(De ha nem hív fel, akkor se csüggedj, mert lehet hogy barátnője volt... De ha szingli, tuti felhív)

2013. márc. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es: nekem pl. van pasim anélkül, hogy ilyesmit kellett volna tennem. De úgyis mindenki azt csinál, amit akar. Mióta látom, mennyi elvetemült ember van, óvatosabb vagyok, ennyi.
2013. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4es vagyok megint.

Érdekes,de pont a bizalmatlanság miatt nem akart velem randizni egy csaj,félt a dologtól,hogy mi van ha...

De nem tudom,pár éve még azért jobban bíztak egymásban az emberek.Nem csak szerelmi téren,egyébként is.

2013. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy flörtölsz? Mert, ha csak nézitek egymást egyáltalán nem biztos, hogy azért néz, mert tetszel neki.
2013. márc. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ez jó ötlet. Remélem egyszer én is találkozom ilyen lánnyal. :)
2013. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha csinos vagy, és velem tennéd, örülnék neki!
2013. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!