Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megerőszakoltak? Nem emlékszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakoltak? Nem emlékszem mindenre.

Figyelt kérdés

Pár hete néztem egy filmet, amiben megerőszakoltak egy lányt, és akkor bevillant egy "emlékkép-sorozat".


Kisiskolás voltam, és fiú is. Az osztálytársam volt. Talán a wc-ben történt, hogy lehúzta a ruháimat. Innentől nem emlékszem, hogy mit csinált, csak arra, hogy fájt, véreztem, és iszonyatosan megalázó volt. Még most visszagondolva is az.


2013. márc. 6. 11:01
1 2 3 4
 1/37 ivilicious ***** válasza:
20%
hát,a kisiskolás otársad nem hiszem,h nagy kárt tehetett benned :D
2013. márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
33%
Egy kisiskolás fiú nem igazán képes az erekcióra. Attól még persze megalázhatott.
2013. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
0%

ilyen emlékem nekem is van de nekem sokkal durvább,

és nem emlékszem,hogy valóban megtörtént-e vagy csak beképzelem e magamnak.

csak feljött pár kép úgy hirtelen de nem tudom eldönteni,hogy megtörténtek-e.

hány évesek voltatok kb?

nem hiszem,hogy egy kisfiú tudja hova kell betenni bár ki tudja. néha jobb nem emlékezni.

2013. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Ja biztos azért van már a kisbabáknak is erekciója. Mindegy. Gondolhattam volna, hogy nem itt kell kérdezősködnöm.

Ne küldjetek már privátot. Nem olyan vicces, mint amilyennek tűnik.

2013. márc. 6. 11:09
 5/37 anonim ***** válasza:
0%

"Nem emlékszem mindenre."


be is drogozott téged a kis ro​hadék? :D

2013. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
0%
Uncsi a dupla matek mi?
2013. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
0%

A kisbabáknak nem tudatosan van erekciója, nagyokos. Körbe nézhetsz a világban, mennyire jellemzőek a "kisiskolásként elkövetett nemi erőszakok"...

Biztos csak legóztatok...

2013. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
36%

Azért nem emlékezhetett, mert túl nagy trauma érte, amitől elfelejtette az eseményeket, és csak később mikor valami ahhoz kapcsolódó dolog újra emlékezteti azt benne. Talán poszttraumás stressznek hívják.

A lényeg,hogy csak később kezd visszaemlékezni. Addig pedig elfelejtette teljesen a tudat alattijában őrizte.

2013. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
10%
#7 nekem sem tudatosan van erekcióm (18)
2013. márc. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
0%
De egy baba nem d.gni készül...
2013. márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!