Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Van rá megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Van rá megoldás h nőhetnék legalább 180cm-t?

Figyelt kérdés
174cm vagyok és 22 évesen ami elég gáz szerintem. És ez számomra rohadt alacsony.. Ezért nincsen barátnőm tuti. Rengeteg 20 éves rácot látok akik 180 fölött vannak, én meg nem. Modellnek is mehetnék akár, mivel jó az arcom mondták nekem, csak a magasságom gyászos, és ez miatt utasítanak vissza. :/ Utálom magamat ez miatt kb olyan vagyok mint egy hobbit úgy érzem magam a magasok közt.. Már body strech mindent próbálok de semmi. -.-"
2013. márc. 6. 11:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagyis 6cm-t hogy 180 legyek. :)
2013. márc. 6. 11:45
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha cigiztél akkor azért , ha nem akkor genetika.. én 179vagyok és szerintem még a 174 se olyan gáz... Sőt.. Én 185 nél nem is akarok magasabb lenni..

A csajok meg tuti nem azért utasítanak vissza...

2013. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az teljesen átlagos magasság. Egyébként pedig felveszel egy vastagabb talpú sportcipőt, aztán megvan oldva a dolog. Ha az is kevés, teszel bele egy-két ortopéd betétet és kész.
2013. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Genetika, te már nem fogsz nőni szerintem. A ciginek nem sok köze van hozzá szerintem, 12 évesen szoktam rá, 17 évesen meg le, és akkor voltam 190cm szóval..
2013. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
174 cm vagyok es 50+ nom volt. Es hala Isten rohadt jok is... Nem ezen mulik.
2013. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tehát szeretnéd, hogy 6 cm-el megnőjön az esélyed a lányoknál ?

"Ezért nincsen barátnőm tuti."

Pontosan hány lányhoz mentél oda az elmúlt fél évben ? Mert 6 legalább hathoz odamentél volna, azzal több esélyed lenne mint a plusz 6 centivel.

2013. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nem számít hány centi magas vagy, mert a legtöbb lánynál ez lényegtelen. Látsszon rajtad, hogy megbékéltél magaddal, van önbizalmad, és akkor nem lesz akkora gond a nőszerzéssel se. Ha bizonytalan vagy magadban, akkor nem fogsz találni nőt. Én 171 centi vagyok, de évek óta mindig volt barátnőm.

27 F

2013. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok,keresd a kifogást...171 cm vagyok,érdekes módon mégis van barátnőm....
2013. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
180-182 magas vagyok és nincs barátnőm,ellenben az összes nálam alacsonyabb ismerősömnek van.Rohadtul nem függ a magasságtól,hogy van barátnőd.
2013. márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én meg 165cm vagyok, gondolhatod így milyen esélyeim vannak a nőknél. Bár a mai csajok közül is kevés az, aki engem igazán megfogna, mert nekem nem csak a külső számít, már perdig jellemre megfelelő lány sokkal ritkább, mint aki külsőre bejönne.
2013. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!