Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ronda pasik! Ez lenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda pasik! Ez lenne a megoldás arra, hogy legalább néha csajhoz jussatok?

Figyelt kérdés
Most néztem a tv2 őn a Napló c. műsort. Egyre gyakoribb, hogy pasiák tesznek fel hirdetést vagy csajok, hogy árulnák a testüket. A kitartók természetesen a pasik. Megbeszélnek egy találkát a lányokkal, és időpontot egyeztetnek. Általában ez heti két alkalom szexel eltöltve. Ez ugye havi 8. A pasik akik feltették a hirdetést, átlagban egy alkalomért 20 ezer ft ot fizetnek. Vagyis a csajotoknak, aki nem is az, de hetente 8 szor mégis közösül veletek, 160 ezer ftot kell fizetnetek. Tehát ha gazdagok vagytok akkor nyugodtan feltehetitek a hirdetéseiteket, mert ahogy néztem a műsorban, legtöbbször csinos egyetemista lányok tömkelege szokott rá válaszolni. Vagyis bár nem szeretné, mégis árulni fogja a testét. Mert a tandíj rákényszeríti. Ti ebben benne lennétek, hogy tulajdonképpen nem is igazi prostikkal, hanem egyetemista lányokkal létesítsetek ilyen szexkapcsolatot?
2012. nov. 4. 19:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
ettől még nem tanul meg csajozni..Nagy hülyeség ez
2012. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nincs olyan h igazi vagy nem igazi, a k_rva az k_rva.
2012. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
edzeni kell és rendesnek lenni, próbálkozni a lányoknál és ingyen is összejön nem kell fizetni :)
2012. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy általában ezt a szolgáltatást 35-50 közötti pasik szokták legtöbbször vállalni, de a csajok bevállalósak.
2012. nov. 4. 19:53
 5/27 anonim ***** válasza:
"Ti ebben benne lennétek, hogy tulajdonképpen nem is igazi prostikkal, hanem egyetemista lányokkal létesítsetek ilyen szexkapcsolatot?" Persze azok még jobbak is.
2012. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból jobb, hogy egyetemista csajoktól nem annyira valószínű hogy elkapok valamit, mint egy k*rvától de egy prosti meg 4-5 ezerért is csinálja, nem 20-ért mégis ha nem is több alkalommal, de egyszer egy 20-ast adnék egy jól kinéző egyetemista csajnak egy menetért :D
2012. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Értem én miről beszélsz, de ennek mi köze a fogamzásgátláshoz??
2012. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Tehát ezek a csinos lányok ún időszakos ribik. Nem mindig művelik ezt. Bár ha belegondolok, hogy havi 160 ezer ft úgy, hogy semmit sem dolgozott, az szép summa. Még ha egy ronda, pocakos pasas is van rajta, de ki lehet bírni heti 1-2 szer.
2012. nov. 4. 19:55
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem azért, de engem egy hivatásos sem vállalna be, nemhogy egy átlag egyetemista punci...
2012. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Ezek a lányok lényegében támogatót keresnek. Azaz egy embert, de szerintem van valami szelekció náluk is. (egy kb. olyan ronda pasinak, mint én lehet, hogy kifizethetetlenül magas árat mondanának.)

Az edzés, meg az ilyen változtass magadon dolgok a valóságban a tényleg ronda pasiknak nem vállnak be.

2012. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!