Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt egy baleset, kilyukadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaj kérdése:

Történt egy baleset, kilyukadt az óvszer. Bevettem egy 72 órás gyógyszert. Rá pár napjára meg is jött a menzeszem. Azóta már 2szer megjött. Most az utolsónál alig véreztem és 7-8napig tartott. Miért lehet? Fenn állhat a veszélye hogy terhes vagyok?!

Figyelt kérdés

2012. dec. 3. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem állhat fenn.
2012. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tehát 3 hónappal ezelőtt kilyukadt a gumi és most szerinted terhes vagy, annak ellenére, hogy már 3x is menstruáltál és bevetted az esemény utáni tablettát is?

Egy 3 hónapos kismamánál azért már vannak előjelei általában, hogy megfogant e vagy sem?

Például puffadt a hasad, hányingered van, de főként az, hogy állandóan álmos és fáradt vagy, de olyan szinten, hogy egész nap csak aludnál.

Gondolom semmi ilyesmit nem vettél észre magadon...szóval szerintem kizárt, hogy 3 hónappal a baleset után terhes legyél. 7-8 napig véreztél, van ilyen, akármitől lehet. Mindenesetre a terhesség nem az a tipikus tünete, hogy valaki ilyen hosszan vérzik..

2012. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes. Ennek az esélye: 0.00%
2012. dec. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gratulálok....aki ilyen hülye és a testét sem ismeri az inkább ne dugjon.....nehogy véletlenül is továbbvigye ezeket a géneket.................
2012. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ugyan már, mitől lennél terhes??? nekem is vannak olyan hónapok, amikor kevesebbet vérzek, és van, amikor többet... ennyi:D
2012. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem hülyeség kérdése. Ismerem a testem, pont ezért kérdeztem rá, mert ilyen még sosem fordult elő! A gyógyszer pedig nem hat 100%-osan!
2012. dec. 6. 17:56
 7/8 A kérdező kommentje:
És hozzáteszem: van olyan ismerősöm aki annak ellenére hogy terhes volt még 4szer is menstruált!
2012. dec. 6. 17:57
 8/8 anonim ***** válasza:
ez a gyógyszer egy nagy adag hormon, tehát HATÁSOS!!!! rá kell írniuk a csomagolására, h aztán ne perelhessék őket. a másik meg, igen, lehetséges vérzés terhesség alatt, DE EZ NEM OLYAN MENNYISÉGŰ ÉS MINŐSÉGŰ!!!!!
2012. dec. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!