Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Azt hazudta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Azt hazudta másoknak, hogy lefeküdtem vele, pedig nem.

Figyelt kérdés

Ma voltam először ezen a héten suliban,mivel beteg voltam. Az egyik fiú osztálytársam azt hazudta az osztálytársainknak,(de már az egész iskola tudja)hogy lefeküdtem vele,szombaton egy buliban. Tényleg ott voltam a bulin és vele is beszélgettem,meg táncoltunk,viszont nem feküdtem le vele. Ma amikor bementem a suliba egy csomóan hülyén néztek rám,volt aki beszólt,hogy "hülye ribanc" meg ehhez hasonlók,viszont a srác nem jött suliba. Ha holnap jön akkor mit csináljak? (Mondtam az osztálytársaimnak,hogy ez nem igaz,de csak röhögtek és annyit mondtak,nem kell szégyellni,meg hogy na persze...

16/l


2013. márc. 6. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vedd rá valahogy a fiút, ha legközelebb beszéltek, hogy mondja el az igazat. Ha téged kifiguráznak és nem hisznek neked, akkor hozza helyre ő azt, amit elbarmolt. Én minden eszközt bevetnék ennek érdekében!
2013. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
micsoda f*sz! ne bizonygasd kétségbeesetten hogy te nem tetted meg, mert csak adod alájuk a lovat. ha a srác jön suliba, beszéld meg vele. ha bunkó veled, ordítsd le a fejét. és jön a közhely (de tényleg így van): ne foglalkozz vele, előbb-utóbb elfelejtik vagy ami még jobb: jön egy újabb pletyka.
2013. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fenyegesd meg, hogy ha nem vállalja be, hogy hazudott, te meg elhíreszteled, hogy irtó kicsi a pénisze, korai magömlésben szenved és tök béna volt.
2013. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne bizonygasd az ellenkezőjét, teljesen felesleges. Beszélj a szüleivel, de leginkább az anyukájával, hogy beszélgessen el a fiával arról hogyan kell egy lánnyal bánni és mi az ami már egyáltalán nem poénos. Valamint tedd hozzá, hogy szeretnéd ha legalább az osztálytársaidnak bevallaná a fiú hogy hazudott.

Lehet hogy lefújjogják majd hogy a szüleihez rohantál, de az ilyen kölyköt meg kell nevelni és a többi nőnek is szívességet teszel ezzel.

2013. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A leghatásosabb, ha megfenyegeted azt a bunkót. Ő ártott neked, jó - a kölcsön vissza jár. Terjeszd el róla a fentebb említett dolgokat. Ki akar majd utána lefeküdni vele?
2013. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugi. Minden csoda 3 napig tart, és senkit nem fog érdekelni túlzottan a dolog. Tényleg.


Másodszor, az a gond, hogy hiába próbálod bizonygatni, hogy de nem, csak az ellenkezőjét éred el vele. Én a helyedben direkt adnám alájuk a lovat, hogy basszus gyerekek tényleg, de milyen szörnyű volt úúúristen, 10 centis a farka, értitek TÍZ centis, hát micsoda bébirépa ez (lehetőleg a srác is hallja) és mennyire gáz volt az egész, eldurrant 5 perc alatt, röhögj ezen hangosan, és azt se tudta mit csináljon, és a végén még képes volt és sírva is fakadt, hogy de ő azért tud, és mekkora egy szánalom az egész.

Komolyan, ha halálba alázod az egész iskola előtt, lehet, hogy még egy darabig a fejükben lesz, hogy te lefeküdtél vele, de sokkal viccesebbe lesz nekik azon csámcsogni, hogy a srác béna. Márpedig fiút ennél jobban megsérteni nem tudsz, és a jövőben ő is elgondolkozhat azon, hogy kit próbál meg lejáratni.

2013. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!