Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy ilyen fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) Van a suliba egy fiú akinek tetszek, és hát ő is bejön nekem.. viszont az a helyzet hogy nagyon félénk!Nem mer velem szóba állni, max köszönni..Pedig már a haverjai is mondták neki hogy ne legyen ilyen beszari, de egyszerűen nem tud/nem mer kérdezni tőlem semmit..Beszélgettünk facebookon, és elmondta hogy soha nem volt még barátnője se, és nem is smárolt..17 éves.

Mondta a haverja is hogy inkább hagyjam és keressek egy olyan fiút aki nem félénk.. De nem tudom hogy mit kéne.. Mert hát én se szeretem a félénk fiúkat, de viszont tetszik nekem...



2013. márc. 6. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg kell neked, akkor muszáj lesz neked lépni, ha már nincs vér a pucájában
2013. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon tetszik, megér egy próbát. Veszíteni valód nem igazán van, hiszen tudod, hogy tetszel neki. Az is lehet, hogyha látja rajtad, hogy te is mersz lépni és beszédbe elegyedtek, utána már ő is közvetlenebb, talpraesettebb lesz. Ha pedig mégsem, még mindig dönthetsz, hogy leszel te a meghatározó személyiség és kezdeményezel, vagy ahogy a haverja tanácsolta keresel mást.
2013. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát. Ha tetszik neked akkor mássz rá és kész.
2013. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy rámászós típus... lehet hogy akkor még össze is pisili magát :'D
2013. márc. 6. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
A félénk srácoknak általában kicsi... Ezért félénkek.
2013. márc. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
-.-
2013. márc. 6. 21:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig kénytelen leszel lépni. Hasonlóan félénk vagyok, de gyanítom, ha egy csaj úgymond rám mászna és letámadna, azonnal feloldódnék :)
2013. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
léptem.. illetve, túlléptem a fiún.:D
2013. ápr. 5. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!