Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, ha a pasim legjobb haverja leakar fekudni velem mert velem akarja elveszteni az o szuzessseget, hogy mondjam meg neki. vagy kozoljem szepen hogy nem?

Figyelt kérdés

a pasimnak pedig nem akarom elmondani

"!:(



2013. márc. 7. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg a srácnak, hogy semmi esetre sem, mit képzel magáról. és ha tovább folytatja a szekálódást, akkor mondd meg a pasidnak is. milyen barát az ilyen...
2013. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
koszi a gyors valaszt
2013. márc. 7. 14:00
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
megmondod a pasinak hogy NEM. ilyen egyszerű, nem is értem hoyg gondolja. Egyzser csak eléd állt hogy héé elveszed a szüzessgéem? Ez elég furi. Lehet csak próbára tesz a pasid hoyg hűséges vagy-e. Erre még nem gondoltál? AMugy mért olyan nagy dolog at mondani neki hogy nem és hogy képzeled én az XY barátnője vagyok és öt szeretem. AMugy barátod biztos nem örülne ha tudná milyen legjobb abrátja van.
2013. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ellentmodásos az egész. A legjobb haver nem hajt rá a másik csajára.
2013. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

a pasim londonba van es igy egyszer csak elkezdunk a pasim legjobb haverjaval felelsz vagy merszezni es ezt a kerdest tette fel:'(

en azota nem tudok belenyugodni

2013. márc. 7. 14:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell vele szórakozni egyáltalán? Ha meg ezen gondolkodsz valószinűleg nem is szereted igazán a barátod. Ilyenekkel ne foglalkozz. Nem éri meg, hidd el! Ha meg nem tudsz neki nem-et mondani... az már elég nagy baj.
2013. márc. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hat en ellent mondok neki te nyafgat es egyszer mar majdnem az agyba dobottde nem toom teljesen,hogy csinalta,xsak valahogy majdnem megtortent
2013. márc. 7. 14:13
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Miért találkozgatsz, és felelsz vagy merszezel a pasid legjobb barátjával??????????????????????? Nem gondolod, hogy benned van a hiba????? Nekem eszembe nem jutna úgy találkozni párom barátaival, hogy ő nincs ott!!!!
2013. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Tudod mi lenne a legjobb megoldás ebben a helyzetben????

Ha a barátod legjobb haverja megmondani neki, hogy te kettesben találkozgatsz, és játszadozol vele! Mit gondoltál? Ha így fogsz viselkedni, nem próbálkozik be nálad???? Te is olyan lány vagy, aki imádja, ha a pasija haverjai csorgatják rá a nyálukat! Szerintem szándékosan keverted így a lapokat!

2013. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
igy máris más a helyzet. Magadnak kerested a baj valahol. egyszerű ne találkozzgass és beszélj vele.
2013. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!