Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kedves kis verset/idéze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kedves kis verset/idézetet írhatnék annak a fiúnak születésnapjára, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik, én sem vagyok neki közömbös, sőt. :) Már volt egy találkánk is és most lesz a születésnapja. Sajnos nem tudunk találkozni, viszont ha már így alakult, mindenképpen szeretnék írni neki valami kedveset.


Olyan idézetet, verset keresnék, ami a születésnapról szól, de azért rejtve benne van, hogy többet szeretnék egy barátságnál vagy hogy mennyire fontos nekem. :)


Tudtok nekem segíteni? Van ötletetek?

Már nagyon sokat böngésztem a neten, de nem találtam még meg a tökéleteset..


2013. márc. 7. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Írj egy saját kis rövid verset! Az tökéletes lesz! :)
2013. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hűha, ez igazán jó ötlet, de sajnos nem tudok verset írni. Volt pár próbálkozásom, de nem igazán sikerült.. Még ha meg is tudom fogalmazni, amit szeretnék, nem tudom úgy összerakni, hogy értelmes, szép, esztétikus verset kapjak. :D
2013. márc. 7. 18:25
 3/10 anonim ***** válasza:

Öhhh... na mindjárt ideböffentek neked egy szép verset (mintha te írtad volna):


Boldog szülinapot ides egy komám!

Ajándékul neked kiteszem a dudám.

Remélem megérted az üzenet lényegét,

Ha meg nem, majd felvilágosít valaki te menyét!


No csak viccelődök, ne kókadjon a szád!

Bejössz nekem izibe, csípem a búrád.

Komoly egyén lévén fordítom a szavat.

Hülyeséget hagyjuk, mondom az igazat.


Totál beléd zúgtam, mint Roziba a mozi.

Hasonlatnak sz×r volt, de poénnak profi.

Elmondtam mindent... kapizsgálod már?

Akkor jöhet a csók aranyapuskám!

2013. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez pl. milyen lenne? Jó? Vagy túl sok?

"Születésed napján mit kívánjak neked,

gyönyörűt, egyedülit, nagyon-nagyon szépet!

Amit csak én kívánok neked és senki más,

ami egyedi, akárcsak veled a nagyvilág!

Talán azt, hogy sokáig maradj meg nekem,

hogy legyél itt mindig egészen mellettem.

Ez a kívánság is önző, látod!

Ezért egyszerűen csak Boldog szülinapot kívánok!"

2013. márc. 7. 18:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jót mosolyogtam ezen,de ezt inkább nem írom meg neki, ez abszolút nem én vagyok. :)
2013. márc. 7. 18:35
 6/10 anonim ***** válasza:
... esztétikus kellett volna? Miért nem írtad hamarabb! X)
2013. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egynek elmegy. Mennyi idő vagy?

Kissé sablonos, de nincs benne meg az a + (legalábbis nekem).

Ettől függetlenül nem rossz.

2013. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok, és elég tapasztalatlan e téren.

Egy kicsit én is sablonosnak látom, de hiába próbálok írni valamit, nem igazán sikerül.. Most úgy vagyok vele, hogy inkább megpróbálom pl. ezt egy kicsit átformálni.

Csak nem tudom, hogy írhatnám bele, hogy tetszik nekem és többet szeretnék tőle úgy, hogy az még én legyek. Mert ilyen téren még nem annyira ismerem magam és így nehéz bármit is írni. :S :D


Utolsó, te egy ilyen jellegű üzenetben mit olvasnál szívesen? Mi lenne az a plusz, amitől éreznéd, hogy tényleg fontos vagy az illetőnek?

2013. márc. 7. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:

szeritnem viszont vedd poénosabbra a figurát:

"Isten éltessen sokáig

f*rkad érjen tokádig

ha nem áll fel akkor meg bokáig"

2013. márc. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de azt hiszem maradok valami normálisabb változatnál. A fiú ismer, tudja, hogy milyen vagyok, ha egy ilyesmi szöveget írnék neki nem azt gondolná, hogy milyen jófej vagy vicces ez a lány, hanem, hogy mennyire erőltetett és szánalmas a dolog, hogy másnak akarja mutatni magát.. Ez pedig tuti nem lenne jó. :)
2013. márc. 8. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!