Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudik a világ? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik a világ? A szépség relatív, a szerelem mindent legyőz, kövesd a szíved, mind hazugság? Ez lenne a valóság?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani ezeket a közhelyeket, amik szerintem nem igazak, vagyis nem teljesen. Például a szerelem nem győz le mindent, se a vagyoni különbségeket, se a távolságot stb. És az sem igaz, hogy a szépség relatív, van egy általános mérce, ami alapján tudjuk, ki a szép és ki a ronda. Például itt egy kép a netről, erre nem tudom, ki mondaná rondának:

[link]

A szépség relatív inkább az átlagos lányokra vonatkozik, mert ők van, akinek bejönnek, van, akinek nem. A rondákra meg mindenki azt mondja, ronda...aki enm ezt állítja, hazudik.


De akkor miért kell ezeket hazudni? Csak a másik vigasztalására találtuk ki ezeket? Ez olyan kegyetlen!



2013. márc. 7. 19:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10! Ez sajnos így igaz. De jobb-e a társadalomnak, a többieknek megfelelni, mint saját magunknak?
2013. márc. 7. 20:03
 12/14 anonim ***** válasza:

#6


Meleg :D :D :D

2013. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A szépség nem relatív, ez csak közhely, amit az ide írkáló sírós pasiknak szoktak leírni, hogy nyugodjon meg, hogy a hiba abban van, hogy rossz csajoknál kopogtat. Holott az igazság nem ez, hanem az, hogy nem helyes, nem jó a kisugárzása, nem magabiztos, nem magas, nem tud kiemelkedő dolgot felmutatni valamiben, vagyis nem kerül szem elé a csajoknál.
2013. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 lehet, hogy a szépség nem relatív, de az igen, hogy szerintem mi a szép, illetve ki tetszik nekem
2013. márc. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!