Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől viselkedhet így egy fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől viselkedhet így egy fiú?

Figyelt kérdés

Nem akar hozzám jönni, az egyetemet se az én városomba választotta, pedig akkor hetente együtt lehetnénk, aztán meg olyanokat mond, hogy hiányzok, átölelne, és mennyire sajnálja, hogy nem ott lakom ahol ő, meg mindenfélét csinál ami nekem jó.

Én: - Szerelmes vagy?

Ő: - ...

Én: - ...Úgy értem... Tudom, milyen rossz tud ez lenni.


Fájna eljönni ide, aztán visszamenni?

Ő: - Igen


2013. márc. 7. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
NYERTÉL ez benne lesz a jövőheti barátok köztben ;)
2013. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
/faceplam
2013. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szia macskás lány :)
2013. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha így reagál,akkor szerintem nem érezhet túl sokat irántad.
2013. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
mondjuk szerintem egyetemet ne a magánélet alapján válasszon az ember.. de amúgy hagyd a fickót, csak unatkozik
2013. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

'' az egyetemet se az én városomba választotta'''' hogy nem ott lakom ahol ő'' szerinted ezt kellett volna tennie? Egy másik városba menni egyetemre miattad? Valószínűleg még előtted kigondolta hogy hol akar tanulni, ezt adja fel? Te hogy érezted volna magad ha ő követeli ezt Tőled?

Úgy néz ki te nem érsz meg neki ennyit, sajnos van ez így.

De ha te úgy érzed hogy szereted akkor csak úgy gondolod hogy jobb így neki:)

2013. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Persze, én ezt így elfogadom. :) csak az a fura, hogy hiányzok meg minden... Akkor miért dönt másképp ha jó lenne ha vele lennék? De évek óta ismerjük egymást, szóval itt az unatkozás sztem nem mérvadó. Elég jóban vagyunk.
2013. márc. 7. 21:22
 8/16 anonim ***** válasza:
Próbáltad már megkérdezni tőle,hogy hogyan lát kettőtőket?
2013. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szeretettelien... Pont úgy, hogy jó volna ha együtt lehetnénk! De nem sokat beszélgetünk erről.
2013. márc. 8. 14:06
 10/16 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy pedig nem ártana.

Amúgy ezt ki is mondta,vagy csak ezt érzed?

2013. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!