Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne hajolgass előttem?

Figyelt kérdés

Épp guggoltam, mert pakoltam a szekrény aljába, amikor egy férfi ismerősöm belépett és ezt a megjegyzést tette. Megkérdeztem, hogy miért is ne, de nem válaszolt.

Mit akart ezzel közölni?


2013. márc. 7. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
valószínűleg megkívánt
2013. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy ne hajolgass előtte.
2013. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ASOT ***** válasza:
Hogy ne pucsíts be mert csak arra tud gondolni, hogy betegye, és ciki lenne számára ha felállna neki. Nem kell egyből a rosszra gondolnod.
2013. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 fospuska ***** válasza:
nagy eséllyel legszívesebben falhoz csapott és megdugott volna.
2013. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
"Az jutott eszembe, hogy hátulról teszem be." (Boncz Géza)
2013. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valószínüleg ki látszott a bugyid,ami ha tanga meg a feneked is jó, az bőven elég indok egy ilyen megjegyzésre... nemtudom mit kell túlkombinálni.
2013. márc. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha pasi vagy a kőműves dekoltázs,ha nő akkor meg a tangád szúrta a szemét.
2013. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Örülj hogy nem rakott meg...máskor tényleg ne hajolgass a hapsik előtt a saját és a p*ncid érdekében is
2013. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért mondta mert sexy voltál, és izgató számára, és legszívesebben mikor lehajoltál, akkor beverte volna a kolbászt.
2013. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem hajolgattam, hanem guggoltam és semmim nem látszott ki, mivel hosszú ruhában voltam. Néha kapok furcsa megjegyzéseket az illetőtől, amit nem tudok mire vélni. Néha meg hozzám sem szól egész nap. Ő is és én is házas emberek vagyunk.
2013. márc. 7. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!