Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom szégyeli magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szégyeli magát előttem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mankóval jár és nem mindent tud megcsinálni egyedül, de az nagyon sérti a büszkeségét, ha segíteni szeretnék neki. Tényleg nem zavar, hogy ő más, én szeretem őt!
2012. nov. 24. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
mond neki h szívesen segítesz neki..
2012. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most ez átmeneti állapot nála? Egyébként ülj le beszélni,h ez téged egyáltalán nem zavar, mert lehet,h azért szégyelli magát ellőtted, mert félreértette a dolgot,mikor segíteni akartál neki!
2012. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez végleges állapot elvileg. Mármint alapból ilyen.
2012. nov. 24. 15:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt neki is mondtad ?

Szerintem ha a büszkeségével van a probléma itt nem találsz segítséget. Elvi kérdés hogy ki az aki elfogadja a segítséget.

Mondhatnánk hogy erőltesd a dolgot de gondolom neked sem tenne jót ha ellenkezőleg sülne el a dolog.

A legfontosabb hogy csak és kizárólag akkor segíts neki ha kéri, ha folyton a sarkában jársz és pesztrálod a hiányosságát érzékelteted vele, és a negatívumaival fog téged azonosítani.

Képzeld csak el milyen lenne egy olyan emberrel együtt élni aki folyton a hibáidra mutat rá.

Habár te nyilvánvalóan nem mondod ki, ő így érzékeli a segítő szándékodat.

Remélem segítettem, persze ez is csak az én meglátásom.


Üdv : Rumcájsz

2012. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És mióta vagytok együtt? Mert ha már régóta, akkor észre kellett volna vennie,h szereted őt, és nem zavar téged, nem sajnálod őt! Ha régóta vagytok együtt, és ez a helyzet, akkor vagy vak, vagy csak tényleg sajnálod őt!

Ha szereted,és nem szégyelled, akkor ülj le vele beszélni, ha meg nem így van, akkor hagyd ott őt, ne tedd tönkre a szívét!

2012. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha elhasal nem fogom megvárni, hogy megkérjen, hogy segítsem fel!
2012. nov. 24. 15:16
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem régóta vagyonk együtt, de én nem sajnálom.
2012. nov. 24. 15:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor ülj le vele beszélni, de tényleg! Megmondod neki,h nem sajnállak, ne érezd magad kényelmetlenül,h nem tudsz nekem valamibe segíteni stb, én így szeretlek, ahogy vagy,és ha segíteni akarok neked valamiben,akkor ne hidd azt,h sajnálatból akarok neked segíteni, mert akkor nem jöttem volna veled össze,ha zavarna ez a dolog! Remélem tudtam valami ihletet adni neked!:)
2012. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!