Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért játszotta meg magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszotta meg magát előttem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt közel egy éve. Pont olyannak tűnt, amire vágyom. Értelmes, megbízható, felelősségtudó, erkölcsös, komoly. Ehhez egy ilyen külső is tartozott, már ha értitek mire gondolok.

Nem jöttünk végül össze, mert nem erőltettem a dolgot, viszont belezúgtam idővel. Neki lett barátja, és együtt is vannak már több hónapja, így szüneteltettem vele a kontaktot. Év elején újra felvettük a kapcsolatot. Éreztem, hogy nincs valami rendben a kapcsolatában és ezt végül el is mondta. De attól függetlenül ő szereti a barátját, állítása szerint.

Addig fajultak a beszélgetések, hogy elbizonytalanodott a párjával kapcsolatban, többször is. Randira is sor került. Hitegetett, hogy belém szeretne, de nem könnyű feladni a kapcsolatát egy olyanért, amiről semmi biztosat nem tud. Végül maradt minden a régiben.

A lényeg: amilyennek megismertem és hittem, így visszagondolva totálisan az ellenkezője. 0 tisztelet, álszentkedések, titkolózások és hazugságok a párja felé, akinek fogalma sincs hogy kezelje az érzelmeit. Miért játszotta meg magát nekem hónapokig? Mire volt ez jó neki?


2013. márc. 3. 14:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Hűha, kicsit hosszú lett.
2013. márc. 3. 14:45
 2/6 anonim ***** válasza:

-.-

egyszer pont nem volt tisztában az érzéseivel, aztán rögtön álszent.

persze, mert egy értelmes, megbízható, felelősségtudó, erkölcsös, komoly lány soha nem lehet bizonytalan egy percre sem.

ja, meg adja fel rögtön a biztosat egy bizonytalan ismeretlenért.

pont akkor lenne megbízhatatlan, felelőtlen, hebrencs, ha most egy szóra a nyakadba ugrana.

aztán honnan tudod hogy ne beszéli meg a párjával a nehézségeket?

mert olyan is van hogy ő beszélne róla csak a pasi elhessegeti - nem egy kapcsolatom ment szét csak azért, mert a srácok homokba dugják a fejüket és nem hajlandóak foglalkozni a problémákkal.

lehet, hogy kicsit elhamarkodottan ítélkezel.

szerintem itt, nem neked helyes az álláspontod.

2013. márc. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ivan Iljics ***** válasza:

Ezt én sem értem. A nők talán gyávák kilépni egy rossz kapcsolatból?

Ennyire félnek az egyedülléttől?

Bennem van annyi gerinc, hogy kilépjek egy kapcsolatból, még mielőtt másokkal randevúznék.

2013. márc. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ivan Iljics ***** válasza:
A második válaszoló nagyon önigazolónak hangzik, talán már ő is csinált ilyesmit.
2013. márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy előadta magát a komoly kapcsolatra vágyó és erkölcsös lánynak, miközben olyanokat csinál a kapcsolatában, hogy randizik, titkolózik, és csupa szakításra vezethető okok. Aztán mégis marad vele.
2013. márc. 3. 15:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Írtok össze vissza mindent, de azt azért megjegyezném, hogy előszór miért nem léptél és fogtad meg a lányt magadnak? Most meg még ő a hibás? Egy Bizonytalan valaki vagy, gyáva nyúl, aki ha előtte a nagy lehetőség elszalad és nem lép. Meg is érdemled a helyzetet. Te szerencsétlenkedsz és másra kened a balhét?
2013. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!