Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy ez elfogadható-e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy ez elfogadható-e?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Még sosem volt barátom. Volt,aki tetszett,vannak akiknek tetszem, de én még sosem éreztem úgy senki iránt...

És kezdem rosszul érezni magam,mert a két legjobb barátnőm már 14 éves kora óta nem szűz, már volt egy csomó pasijuk, az egyikőjük kezét most kérte meg a barátja (16 éves ő is), én meg még csak nem is csókolóztam soha senkivel.

Mindenki cseszeget,hogy " Neked mért nincs még barátod?" meg minden. Attól függetlenül,hogy elég zavaró,nem tudom, hogy most én csinálom rosszul vagy ők...



2013. márc. 7. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
riherongyos
2013. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen megkérte a kezét?

Ronaldófalván laktok?


Amúgy semmit se késtél le,inkább ők siették el..

2013. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj rám.;)
2013. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tudod? Elég határozatlan személyiség vagy, ugye?
2013. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
te csinálod jól, csak így tovább :)
2013. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ők,ku@ára ráérsz

majd később fog ez kiderülni

akit és akit megkértek azok is megérnek egy misét

2013. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ŐK!!


Ez egyértelmű. Én 21 évesen vesztettem el pasi létemre a szüzességem. Nincs abban semmi megvetendő, persze tény hogy nem bántam volna ha korábban történik. Viszont az is tény hogy ez a lányoknál egészen másképp működik.

Te csinálod jól, nem is szabad odahajítani magad az első srácnak aki egy kicsit szimpi, meg kell várni hogy legyen egy szerelmed. El fog jönni az ideje, nem kell emiatt aggódni, és ne foglalkozz vele mit mondanak mások. Majd megnézném 5 év múlva hol lesz az a jegyes pár... Ennyi idősen nem lehet ilyen súlyú döntést komolyan meghozni, mármint a leánykérésre gondolok.

Lényeg a lényeg :) semmi pánik, nagyon jól csinálod hogy vársz egy olyan fiúra aki megérdemel.

2013. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jó, hogy másokhoz viszonyítod magad. Mit érdekel az téged, hogy mióta nem szüzek? Mintha ettől te kevesebb lennél mint ők. Mit érnek el azzal, hogy van barátjuk? Fogják egymás kezét a suliban? Húha. Meg arra aztán büszke lehet, hogy 14 évesen felpróbálták...


Ők a primitívek, semmi közük sincs hozzá, hogy neked mi folyik a magánéletedben.

2013. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16 évesen megkérte a kezét? Lehet fogadást kötni, hogy meddig maradnak együtt? Amúgy meg a magánéletedhez senkinek semmi köze, és nem maradtál még le semmiről. Csak azért ne legyél együtt senkivel, hogy villoghass vele, meg hogy mások elégedettek legyenek, mert már neked is van barátod. Elhiszem, hogy zavaró ez a helyzet a számodra, de ismerkedj bátran, és legyél kicsit nyitottabb a fiúkkal, egy-egy beszélgetés, randi még nem kötelez semmire.
2013. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,nem te vagy a gázos.
2013. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!