Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokan a kicsit csúnyácskább lányokért vannak oda?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves lány vagyok, és magamat sosem tartottam olyan hű de szépnek. De néha megállapítom, hogy vannak lányok, akiknél talán kicsit jobban nézek ki. DE kiderül, hogy őket mindenki fel akarja szedni, és nagyon nagy számnak számítanak, és ilyenkor pedig a földbe döngölve érzem magam. Miért van az, hogy őket annyira szeretik?


2013. márc. 7. 22:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Neked önértékelési problémáid vannak!
2013. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
úgy hívják, kisugárzás. vagy ők a normális lányok
2013. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden relatív. Kinek mi tetszik? Lehet akire te azt mondod, hogy csúnyácska, valakinek a legszebb nő a világon? Mindenki megtalálja a párját, még a görbehátú szemüveges kocka is! :D
2013. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát igaziból én a normális lányok táborát erősítem, legalábbis szerintem. Sosem vagyok részeg, nem partizok össze-vissza, és kitűnő tanuló is vagyok... Csak valamiért nem a fiúk kedvence, ezek a lányok sokkal inkább bejönnek nekik...
2013. márc. 7. 22:04
 5/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk igaz, hogy ők partiznak, meg leisszák magukat a srágaföldig, de akkor sem értem.
2013. márc. 7. 22:05
 6/19 anonim ***** válasza:
Relatív dolog a szépség.
2013. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mert a nagyon szép lányoktól félnek a fiúk.Félnek hogy visszautasítják őket,és ők nem elég jók ahhoz hogy szép barátnőjük legyen,így inkább a csúnyábbakból válogatnak.
2013. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez van, Sprite.
2013. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az 5-ös válasszal kellett volna kezdened és nem hitték volna itt,hogy te vagy a beképzelt.
2013. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azt hittem, az nem fontos, de abszolút nem beképzeltségből tettem fel a kérdést, mert a tapasztalatok alapján nem vagyok szép :DDD
2013. márc. 7. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!