Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondogatják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatják sokan, hogy a mai világban könnyű becsajozni?

Figyelt kérdés
Én nem így látom, mert ha nem tökéletes kívül belül a férfi, akkor emberszámba se veszik a nők. Elképzelni nem tudom már én se, hogy lesz 25 évesen barátnőm, ha eddig se volt. Nem vagyok se kigyúrt, se kőgazdag, se dumagép.
2013. márc. 3. 11:03
1 2 3 4
 1/31 fospuska ***** válasza:
77%
mert becsajozni könnyű. párt találni,az a nehéz.
2013. márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ha annyira könnyű lenne becsajozni, már nekem is sikerült volna. Egyszerűen nem tudok normálisan kezdeményezni, és szinte nekem kell várnom, hogy a galamb a számba repüljön.
2013. márc. 3. 11:08
 3/31 anonim ***** válasza:
az első válaszadó igazán bölcs! egyetértek!
2013. márc. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Pedig fospuska jól mondja.


Nem kunszt találni egy nőt...

Egy olyan nőt találni, akivel harmóniában vagytok, hosszú távon is van a kapcsolatban lendület, "egyformán" gondolkodtok... Na ez a kunszt. :D

2013. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Azért mondják mert valakinek könnyen megy 8azaz bele születik) és k az elsődleges szószólói a dolognak. Sosem voltak és tapasztalták az ellenkező oldalt, így nem is tudják hogy pontosan mi ellene is beszélnek.



Én nagyon örülök hogy a természet úgy alkotta meg az embert, hogy egyedül is képes leélni azt a pár évet ami ki lett osztva neki, mert párkapcsolat az még a lottónál is nagyobb és bizonytalanabb szerencsejáték. Én meg világ életemben utáltam a szerencsejátékot és szerencsefaktort is.

2013. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Utálom már a rohadt magányt. Sose volt részem kalandokban, és az agyamra megy már, hogy emiatt nem tudok normálisan koncentrálni semmire. Senkinek érzem magam, mert nem létezik nő, akinek igénye lenne rám.
2013. márc. 3. 11:17
 7/31 fospuska ***** válasza:
nézd,becsajozni nem nehéz,csak az igényeket pontosan össze kell egyeztetni a lehetőségekkel. erre nem lehet hitelt felvenni,mint egy plazmatévére,itt csak addig nyújtózkodhatsz,ameddig a takaró ér. ha olyan csajokkal kezdesz,akik neked ugyan tetszenek,de nem vagy elég jó (szarul hangzik,de ez van) nekik,sosem fog összejönni. vagy lejjebb kell adni az igényekből,vagy magad feljebb tornászni. a második a nehezebb,de hosszú távon sokkal kifizetődőbb.
2013. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
36%

Látod kérdező?


Ezért nehéz becsajozni, mert sajnálod magad... Ez pedig lerí Rólad.


Melyik nő adná be a derekát egy férfinek, aki teljesen bele van savanyodva az életbe.?


A pesszimizmust se igazán komálják...


Minden nőnek udvarolni kell, minden pillanatban. (ezt értsd jelképesen, ne a konkrét értelemben.)


Én 18 évesen mertem először nőhöz közeledni...

Gátlásos voltam, a nők mindig letereltek, hogy jajj... van kialakulóban másik kapcsolat, legyünk barátok.


Aztán egy felébredtem... Borotválkozás közben a tükörbe néztem és azt mondtam, hogy "minden nőt megkaphatok, mert miért ne?"


Utólag azért ez kicsit merész és nagyképű kijelentés volt, de a lényeg az önbizalomban volt...


Azóta volt egy 4 , meg egy 1.5 éves kapcsolatom.


Tehát, ne azt nézd, hogy mi nem vagy, hanem azt nézd, hogy mi vagy, milyen tulajdonságaid vannak.


És nem azt kell hibáztatni, meg okolni, akinek megy a csajozás, meg mondogatni, hogy pénzes, jó képű, biztos azért... Ez egy nagy f@szság.

(ez utóbbi bekezdés nem kimondottan csak Neked szólt. hanem inkább a sok negatív aggszűz gyökérnek, akik itt rinyálnak.)

2013. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
25 évesen szerintem aligha van miért magabiztosnak lennem a nők terén nulla tapasztalattal, de javítsatok ki, ha tévedek...
2013. márc. 3. 11:28
 10/31 anonim ***** válasza:

8 -as vagyok.


Mellesleg nehogy azt hidd, hogy mert valaki bármikor tud keríteni egy barátnőt magának attól boldog...

Lehet, az olyan beállítottságú emberek, mint Te majd megtalálják a tuti befutót...


Szerintem erre sincs garancia, vagy írott forma.

2013. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!